Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek/tűnjek magabizto...

Hogyan legyek/tűnjek magabiztosabbnak?

Figyelt kérdés

Eléggé nehéz magabiztonságot mutatnia egy 160 cms, volt anorexiás 'kislánynak' (19), de mégis, szeretnék kicsit a saját lábamra állni, nem másoktól függni.

Tudom, hogy ezt nem igazán lehet megtanulni, deeeee... Na.

Értitek😁


2018. márc. 27. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el boxolni. És most ez nem vicceskedés.

Anno én is nagyon visszahúzódó, önbizalomhiányos voltam. De tényleg sehogy sem bírtam még egy lányhiz sem hozzászólni. Aztán 8. után elkezdtem edzésre járni (akkor voltam 53/173) és egy nyár alatt felszedtem 7 kilót. És megjött a beszélőkém és mostanra tényleg kialakult egy egészséges önbizalom bennem és bárkivel el tudok beszélgetni akár random ismeretlenekkel is.

2018. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Háát, szerintem beszélj hangosabban -ne ordíts, de azért érted.. :D

Nevess és mosolyogj többet, húzd ki magad, kapcsolódj be a körülötted lévők/barátaid beszélgetésébe..

Meg vannak biztosan egyéb praktikák is, kinek mi jön be. Barátnőm pl. úgy gondolja a magassarkú cipőtől magabiztosabbnak tűnik.

2018. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!