Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is leáldozóban...

Szerintetek is leáldozóban van a Facebook?

Figyelt kérdés

#Facebook #Messenger #Mark Zuckerberg #népszerűségcsökkenés
2018. márc. 29. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja, kb 6 éve csak a messenger miatt van. Előtte meg a farmville miatt csináltam gimiben... mikor volt egyáltalán feláldozóban?
2018. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

igen, de már jó ideje.

nagy előnye a csoportok és az ingyen beszélgetések. de egyebekben egy nagy semmi és egyre többektől hallom is h ő is letörölte magát meg a másik is ... szal ki tudja mi lesz 3 év múlva, de sztem már most nem olyan népszerű.

2018. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Fene tudja. Szerintem leáldozóban még nincsen, szimplán csak megszokták és használják az emberek. Én például hírolvasóként és a Messenger miatt.
2018. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Alain Delon ***** válasza:
81%
Épp ma írtam egyik ismerősömnek, hogy pont az olyan kretének miatt pártolnak el az emberek (igaz, én csak a fiatalokra tértem ki neki), mint ő. Már hosszú hetek óta csak a FIDESZ propagandából áll ki, amit nagyon meg lehet utálni. Belépek és hosszan legörgetve az ő sz_rjait látom. Teljesen megértem azokat, akik elmennek az oldalról.
2018. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem. Az emberek szokták "pörgetni" az idővonalat, meg írni egymásnak.


De valójában nem Farmvillezik már senki, meg már kevesebb ember érzi úgy hogy kötelező megosztania hogy mit vacsorázott. De az emberek döntő többségének akkor is ez az elsődleges hely ahol kapcsolatot tart az ismerőseivel. Persze nem nélkülözhető hiszen van Whatsapp, Snapchat, meg miegymás, de egyelőre nem hiszem hogy helyettesítik a Facebookot.

2018. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Annyi, hogy a regi vacsoras, meg barátnos posztok nagy resze pl. átkerült a messenger "napom" funkciojaba, de nem hiszem, hogy a fb egyhamar "leáldozóban" lesz.
2018. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

A nagy előnye, hogy a kapcsolatokat jól lehet kezelni. (ellentétben a többi chat app-al)

Login után, az összes kapcsolatod megmarad, a "felhő"-jük tárolja az előzményeket, és a megosztás is néha könnyebb, mint linkeket másolgatni.


A csoportos dumálgatás 2 kattintás, és videóhívás is van.


Tehát akárhogy eléred, akárkit, ha törlöd a telefonodról az appot, és veszel egy új készüléket, akkor is onnan folytatod, ahol abbahagytad.


Maga a facebook részét nem használom, csak az üzenetküldést, androidra szerencsére nem is kell letölteni a facebook-ot, elég csak a messenger-t.


Bár mióta ilyen béna buborékablakban állandóan ott van a kijelzőn (útban) a legutolsó beszélgetőpartner, elgondolkodtam, hogy letörlöm a fenébe, majd felhívom, ha akarok valamit...


Jah pc-n, mac-en, telefonon is bárhonnan loginolsz, és kész.

Platformfüggetlen.


Jelenleg nincs versenytársa a piacon szerintem.

Szóval a messenger fogja megmenteni a facebook-ot, de ha azt is elbaltázzák, akkor tényleg leáldozóban lesznek. :)

2018. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Amennyiben az okostelefonok is lealdozoban vannak. Egyebkent mihez kepest? Megjott az uj iwiw ami most letaszitotta a facet az elso helyrol?
2018. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Amerikában valóban felkapta pár nagy cég, hogy „hú most itt a nagy fészbúk botrány, használjuk ki marketingnek!” Így tett pl Elon Musk a Teslával, törölte a kecibe


Ott ugye van is alternatíva féleség a facebookra, pl twitteren nagyon aktívak az amcsik, nálink meg nem ismerik sokan.

De azon se lepődnék meg, ha azóta visszaállt volna az oldaluk. Szépen feledésbe merül majd...

2018. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos, legalábbis én 3 éve nem léptem le, nekem már akkor elmult a " varázsa " ha egyáltalán volt neki.
2018. márc. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!