Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek lehet 50-ezer...

Szerintetek lehet 50-ezer ft-ot csupa kétszázassal fizetni?

Figyelt kérdés

Hol nem fogadják el?

Mi a tapasztalat? Rolnizni kötelező?- stb



2018. ápr. 5. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az csak 250 darab. Nem olyan sok az.
2018. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs vele, de én örülnék ha nekem valaki ennyi apróval fizetne mert gyakran hiány van belőle. Sokan viszont lehet nem vennék a fáradságot hogy megszámolják. A rolni meg vagy annyi vagy nem..de pl postára bármikor beviheted és máris nem kell ezen agyalni. Ha ismered a póstást mint ahogy én is akkor nem is kér érte semmit. Mert asszem alapból nem költség mentes (vagy igen?)
2018. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban a pénztár nem kötelezhető pénzváltásra, de ha berolnizod, szerintem el fogják sok helyen fogadni. Én régebben 10-20 forintosokkal fizettem 10-15 ezer forintokat is egy mezei vegyesboltban
2018. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

El kell fogadniuk, a pénz az pénz, ha 5ft osokat viszel ha 10ft osokat, ugyanúgy pénz.


Jól is nézne ki, ha azért nem engednének fizetni mert apróval fizetsz.

2018. ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
"Amennyiben egy vevő a vásárlás során – akár több címletből, összesen - 50 darabnál több érmével szeretne fizetni, a kereskedő nem köteles azt elfogadni. Nagyobb mennyiségű, azaz 50 darabot meghaladó érmét csak a hitelintézetek és a posta kötelesek fizetésül elfogadni. A kereskedők saját üzletpolitikájuknak megfelelően dönthetnek arról, hogy vásárlóiktól elfogadják-e az 50 darabnál nagyobb mennyiségű érmével való fizetést. "
2018. ápr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4# aránytalanul nagy pénzt se kötelesek elfogadni...pl ha 200 forintos buszjegyet 10ezressel akarsz fizetni. Az lényegében pénzváltás
2018. ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pultos csaj mondta, hogy neki szerződése van a postával, hogy a rolniban az van, ami rá van írva, szóval neki lehet. Tőled nem tudom, elfogadják-e. Némelyik bankban van érme-szortírozó/számláló, érdeklődj.
2018. ápr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én egyszer csak 5 10 20 és 50forintossal fizettem a boltban kb 13ezret és ott álltam fél óráig... utána meg elrontotta a számolást és kiküldött

a pénzemet nem csórta be szerencsére :'DD

DE KIVIHETTEM A CUCCOKAT AMIT VETTEM :'D

2018. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!