Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akar mindenki helyettem...

Miért akar mindenki helyettem fizetni?

Figyelt kérdés

Tudom, fura probléma de idegesít..

Ha elmegyek bárhova szórakozni, mindig az van hogy helyettem akar fizetni vmelyik ismerősöm, ha előre veszünk piát gyakran tőlem kevesebbet kérnek vagy nem is..

Nem vagyok szegény (ezt ők is tudják), de nem is vagyok egy annyira jólkinéző illetve társaság középpontjában lévő ember akivel mindenki jóban akar lenni..

Tegnap házibuliban voltam, jött a házigazda és mondta hogy mindenkinek 750et belekéne adnia a kajába, erre mondja a srác akivel beszélgettem az utóbbi pár órában hogy kifizeti helyettem úgy is tele van apróval..


Nem is b*zik, mielött valaki azt hinné. Én próbálom gyakran visszahívni az embereket akik meghívtak bármire, de egyértelműen pénzben sokkal többet fizetnek ők nekem mint én nekik.


Néha már én érzem magam kellemetlenül ezmiatt..


2015. júl. 9. 10:24
 1/3 anonim válasza:
lehet bejössz nekik :D nekem is vannak ilyenek hogy meghívnak és akárhogy erősködök hogy nem kell csak azért is. fogadd el, és mond nekik hogy legközelebb te hívod meg őket. :)
2015. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Jééézusom, te hol élsz?

Ez a kérdés valódi? akkor elmondom...mindenkiben ott a sok tesztoszteron..ezért akarnak fizetni, hátha ez elég a beljebbjutáshoz...

2015. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Pintér, vagy Orbán a vezetékneved? :)
2015. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!