Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy fiú, aki nagyon...

Van egy fiú, aki nagyon tetszik màr régóta, de a legjobb baràtnőmnek is. Mit csinàljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki az osztàlytàrsam és nagyon tetszik.Ezzel az a baj hogy a legjobb barâtnőmnek is.A barâtnőm mondta hogy mâr neki nem tetszik a fiú,de làtni lehet hogy mégis.Akàrhàmyszor hogy ha az a fiú elmegy mellette akkor a barâtnőm mosolyog,elneveti magât.Szóval összejönnék a sràccal,mert észrevettem hogy ő is néz.De ha jàrnék vele akkor szerintem a barâtsâgnak vége a LEGJOBB BARÂTNŐMMEL.Szóval nem tudom mit csinàljak.Nekem magyon fontos a barâtnőm,de a fiú pedig nagyon tetszik.zerelmem vs. Barâtsàg?

2018. ápr. 7. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátnőmmel nem tudnám ezt megtenni. De amúgy a legjobb dolog az őszinteség, mondd meg a barátnődnek mi a szitu.
2018. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van.Nekem nagyon fontos a barátnőm.Nem tudnám öt elengedni.lehet hogy a fiú is csak egy fellangolas volt.Köszönöm a valaszodat❤egy baratsagot mentettel meg.
2018. ápr. 7. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. Lesz még ezer fiú 😉
2018. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!