Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nekem is és a...

Mit tegyek, ha nekem is és a barátnőmnek is ugyanaz a fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, viszont az egyik legjobb barátnőmnek is tetszik. Ha elmondanám neki, akkor szerintem nagyon megsértődne és soha nem bocsájtana meg, de nem akarok vele összeveszni. Ha most a barátnőmnek nem tetszene, én hajtanék rá, amit ő meg nem tesz.

2018. jan. 7. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Két megoldás van:

1: mérkőzzetek meg. Ilyenkor a hajtépés a szokásos.

2: a normális megoldás: kérdezzétek meg együtt a fiút. De ne kelljen rögtön döntenie, adjatok neki időt.

2018. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszéled meg vele? Miért rendeled magad a barátnőd alá?!

Harmadik lehetőség, hogy megmondod, hogy neked is tetszik, de tudod, hogy neki is, és mert jó fej vagy adsz neki egy hónap esélyt, hogy legyen köztük valami. Ha lesz, akkor tiszteletben fogod tartani, nem kavarsz be, de ha nincs előrelépés, akkor te jössz, és te is elvárod ezt a korrektséget tőle.


Amúgy javaslom, hogy a megfelelő kategóriába tedd fel a kérdésed, akkor több választ kapsz. (jeleztem a moderátornak,hogy tegye át az egyébből)

2018. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha visszapörgetném az idő kerekét akkor bátrabb lennék és elmondanám a srácnak hogy bejön.Sztem se rendeld alá magadat ennek a bnődnek öreg hiba.Te hogy leszel igy boldog ha mindíg a másik boldogságával foglalkozol!?Legyél vele őszinte ne hazudj neki.
2018. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csináljatok hármasban.
2018. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!