Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehetne a legdurvább...

Csirke úr kérdése:

Mi lehetne a legdurvább beszólás ha Pestre felmennék egy: csirke mintás pólóba, egy kistermelők lapjával, és a tökéletes paraszti akcentusommal, és egyéb csirkés felszereléssel?

Figyelt kérdés

Most ez így komolyan érdekel.


UT.:A nevemmel nem ér poénkodni!(na jó lehet)



2018. ápr. 8. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi eszed van, mint egy tyúknak.
2018. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mert ez ma már menő.
2018. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarnák. Szerintem te ámulnál, hogy mennyi hasonló idióta van. :D
2018. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csirkét (élőt) mindenképpen vigyél magaddal, lehetőleg a reggeli csúcsban valamelyik metró vonalon, vagy mondjuk a 7-es buszon, mikor amúgy is heringezés megy. Biztos kapsz majd válogatott beszólásokat.
2018. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maximum hülyének néznek, de valószínűleg fel sem tűnne senkinek annyi féle-fajta ember van fent.
2018. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

15 évesen a 2-es metrón láttam egy fazont, aki ballonkabátban markolászta a meztelen pötsét, és neki dörgölte a mellette állónak.


Számtalanszor láttam az utcán hányó, szaró, húgyozó embereket. Láttam őrültet, aki a Stayin' Alive-ot énekelte átéléssel, olyat, aki magában beszélt vagy a járókelőkkel üvöltözött. Követett már vigyorogva rossz arcú ember, havonta elátkoz egy cigányasszony.


Egy csirkés pólós pasi ehhez képest... korábban kell felkelned, ha ki akarsz akasztani egy fővárosi embert.

2018. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szétráglak, mint malac a tikszart
2018. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!