Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a helyes viselkedés? Ma...

Mi a helyes viselkedés? Ma voltam dokinál (időpontra). Amíg volt nő a folyosón engem nem szólítottak. Amikor bejutottam, egy azonos vezetéknevű másik pasas lapja alapján kezdtek velem foglalkozni.

Figyelt kérdés

Ez ma verte ki a biztosítékot, de rendszeresen előfordul. Gyakran kijelentik, hogy udvariasságból úgy is előre engedte volna a hölgyeket.

Gyermekkoromban gyakran addig kellett hisztiznem, míg behívták anyut, aki meggyőzte a dokit, hogy rossz karton van nála. Elegem van belőle.



2018. ápr. 10. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez hol van? Oda fogok járni orvoshoz.
2018. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pest megye.Sajnos több orvoshoz/szakrendelésre kellett mennem. Ma Budapest XI ker. házi orvosi rendelő
2018. ápr. 10. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Huh. Érdekes, én pesti hipochonder vagyok, szinte havonta megyek orvoshoz, még sosem vettek előre, mindig az van, hogy valami ott dolgozó vagy haver, vagy nagyszájú öreg/cigány betolakodik a többiek elé.


Gyerekkorod óta rossz kartonnal kezelnek?

2018. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én ezt az elejétől a végéig nem értem. Hol itt a probléma?
2018. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyermek korom óta, teljesen természetes, hogy bemegyek a dokihoz és veszekedni kell, hogy nem Zsoltnak, Péternek, ma Attilának hívnak. Néha azt is magyarázni kell, hogy a Zsolt és a Zoltán két eltérő név.
2018. ápr. 10. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Már kezdtem megijedni, hogy én vagyok fogyatékos, mert egy mukkot nem értek a kérdésből :D
2018. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Menj az 5 ker sztkba. Ott sorszam van meg bizti or.
2018. ápr. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznád mi a kérdés? Kajak én sem értem!Most akkor nő vagy,vagy férfi??
2018. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdező férfi. Azt állítja, hogy eddig akárhányszor orvosnál járt, ha még időpontja is volt, a női betegeket mindig behívták előtte. Ha pedig végre behívták, rossz karton alapján kezdtek el vele foglalkozni.

Mindig.

2018. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A mindig elég túlzás, de a "dolgok rendes menete" ez.
2018. ápr. 15. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!