Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamely család nő tagja...

Ha valamely család nő tagja olyan hisztis, hogy már szinte toporzékol, azt a többi nő miért győzködi, hogy az ő viselkedése a helyes és a többiek a bunkók?

Figyelt kérdés
Nem inkább a helyes út felé kellene terelgetni? Én is nő vagyok, de néha nem értem a saját nememet.

2015. márc. 16. 07:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Húú! Ilyen jó kis általánosító kérdés is rég volt már.

A másik meg, mi az hogy a "helyes út felé"? És ki dönti el hogy mi a helyes út?

2015. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Helyes út? AZ meg mi? :))))))


Amit te annak gondolsz? :D

2015. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
61%
1-es, 2-es. Ti most a példának okáért hisztiztek!
2015. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert az nő és akkor jönnek a feministák és azt mondják hogy az a helyes ha a nő hisztis. Én pl. Utálom a hisztis nőket. Egy nőnek mindig higgadtnak kell lennie.
2015. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Hát ha úgy vesszük, hogy hiszti = nem az amit te gondolsz, akkor vedd úgy, hogy még a seggem is csapkodom a földhöz. =D
2015. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Helyes út? AZ meg mi?"


Nos nekem azt tanította anyám, hogy nem annak van igaza, aki hangosabban kiabál!


A helyes út az, hogy lehiggad, és megbeszélik a problémát! A fogadatlan prókátorok, akik pedig adják a lovat a hisztizsák alá, azok pedig meghallgatják mindkét felet, mielőtt beleszólnak! No persze ha van rá igény...

2015. márc. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös. Én készséggel elhiszem, hogy neked SEGGED van. A mi családunkban a fenék, popó a megnevezés.
2015. márc. 16. 08:36
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

hátsó, ülep, far, altáj, popó, popsi, valag, ülőgumó, hátsó fertály, tompor, farpofa, sejhaj, alfar, popócska, kuffer, püspökfalat


Ha már szőrszálhasogatsz, mert másba nem tudsz belekötni, akkor legalább csináld rendesen! Muhahahahahahaaa!!!!!

2015. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy ezek az általánosító kérdések a legjobbak! Itt egy szikra és elszabadul a pokol. Mindenki tud egy jót fújjolni, gyűlölködni, mondhatja bátran a magáét, hiszen abból a kb 3,8milliárd nőből legalább egyre biztosan igaz.
2015. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen szánalmas, beképzelt kérdést!
2015. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!