Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valami jó ötlet? Esetleg...

Valami jó ötlet? Esetleg hasznos tanácsok?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki velem egy idős (27F).Nagyon távolságtartó a saját korosztályával, de főleg a lányokkal. Kérdeztem tőle, hogy miért és csak annyi volt a válasz, hogy azért, mert neki a saját korosztálya, vagy hasonló huszonévesek antipatikusak. Próbáltam jobb belátásra bírni, de sehogy sem tudom. Csak annyit mond, hogy nagy része ennek a generációnak éretlen és felszínes, tisztelet a kivételnek.
2018. ápr. 13. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem békén kellene hagynod őt.
2018. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Én csak segíteni akarok. Vagy ez szerinted normális?
2018. ápr. 13. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. Az ő élete, azzal barátkozik, akivel akar. Ha neki ez a gondolkodásmódja és így érzi magát jól, akkor ez van.
2018. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát elég makacs ember, az biztos. Oké, hogy valaki távolságtartó, de hogy még tegeződni sem hajlandó a korabeliekkel, az érthetetlen. Na mindegy.
2018. ápr. 13. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést hogy nem a kérdésre válaszolok, de segíteni csak akkor kell és csak akkor szabad, ha kérik.

Ellenkező esetben kritika, kéretlen beleavatkozás lesz, ami nem szül soha semmit.


Ötletem, hasznos tanácsom? Ha akarsz beszélgess vele, kérdezd meg a korábbi tapasztalatait, miket élt át, de ne légy tolakodó és erőszakos. Hagyd mesélni, beszélni.

De ha önként nem nyíkik meg, ne nyaggasd, ne piszkáld. Ha amúgy jó kolléga és kiveszi a részét a munkából, akkor semmi bajod nem szabad hogy legyen vele.

Ne minösítsd, ne címkézd. Láss tisztán, ne jóban és rosszban gondolkodj. Ő sem jó vagy rossz csak van és valamilyen. Ha rossznak látod, az hozzád tartozik, nem őhozzá.

2018. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másnak a magánélete nem rád tartozik, mellesleg nem is kérte a segítségedet. Ha nő lennél talán még meg is érteném az indokokat, de még akkor se tartozna rád.
2018. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 13. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!