Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki kepes segiteni nekem? Konyviras, tanacsok stb. (bocsi nem megy az ekezet)

Figyelt kérdés

Na szoval az van, hogy nem reg (kb. egy eve) elkezdtem konyveket irni, (nagyreszt meg csak kitalalni) es ez ma mar szerves reszet tolti ki az eletemnek, de maganyosnak erzem magam ilyen szempontbol, mert nem igazan vannak a kornyezetemben olyan emberek, akikkel ugy igazan osszedughatom a fejem, es minden apro otletemet megoszthatom, mire ok tovabbfejlesztik, vagy forditva.

Esetleg kepesek vagytok arra, hogy mondjatik olyan forumot ahol talalhatok ilyen embereket?

Nagyon kene elore is koszi.


Bocsi a durva kovetelozos hangvetelert csak a gyakori nem engedi hogy hasznaljak bizonyos szavakat :/

14/L ilyen korosztalyban

(szoval nem feltetlenul a felnott forumok erdekelnek:D)

megegyszer bocsi az ekezetek miatt.


Bocsi hogy olyan a durva kovetelozos a hangvetel, csak a gyakori nem engedi hogy hasznaljak bizonyos szavakat :/



2017. nov. 22. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Tudom, hogy le leszek pontozva 0%-ra, de a neved és a korod/nemed nyomán valahogy eltántorodtam attól, hogy könyvírási tanácsokat adjak neked - annak ellenére, hogy nagyon szeretem a könyveket.


25f

2017. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen témáról írsz?
2017. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nálad nagyobb parasztot is ritkán lát az ember, kedves első. Mégis mi az, hogy a név/kor/nem eltántorít a tanácsadástól?

1. A kérdező nevében benne van az anime szó: hűha, szegény gyereknek van érdeklődési köre! A szívem nem bírja.

2. 14 éves. Ez miért zavar téged? Pont, hogy nagyon is jó lenne, ha fiataloknak adnál tanácsot: sokkal fogékonyabbak, mint a 20+ korosztály. Fiatalon tanulni a legjobb!

3. A NEME? Mégis mi a jóéletet számít ilyenkor, hogy valaki fiú vagy lány? A válasz a következő: egyáltalán semmit.


Az egyetlen következtetés, amire a válaszod alapján jutottam az az, hogy egy lekezelő, szexista tuskó vagy, és őszintén belegondolva a kedves kérdező jobban is jár, ha nem rontod meg a "tanácsaiddal."

2017. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
O koszi:D ez jolesett <3
2017. nov. 22. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Írj a wattpadra, ott majd jól megkommentelnek.
2017. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha nem megy az ékezet, ne akarj könyvet írni.
2017. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Ne kerj bocsanatot, a te dolgod hasznalsz-e ekezetet.
2017. nov. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King azt mondta, hogy aki írni akar, annak sokat kell olvasni és sokat kell írni. Szerintem kövesd az ő tanácsait. És 14 évesen még ne várj magadtól csodákat könyvírás terén.
2017. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen műfajú könyveket szeretnél írni? Azért kérdezem mert régebben én is szerettem volna könyvet írni, de hasonló probléma miatt elvetettem ezt az ötletet.

Ha szeretnéd, segíthetek neked.

17/L

2017. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Csatlakozom ahhoz aki azt mondta,hogy sokat kell olvasni. Hogy megfelelő legyen a stílusod és választékos a szókincsed muszály sokat olvasnod és nem elsősorban ponyvát. Talán először próbálkozz bloggal. Ott majd a kommentelők reakcióiból leszűrhető, hogy tetszik-e az olvasóknak a stílusod. Mindenesetre sok sikert! Azért ott már legyenek ékezetek is :-)
2017. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!