Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mondjam meg neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam meg neki azt amit érzek vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 2 hónapja "találkoztam" egy közösségi oldalon. Azóta messengeren is beszélünk, nagyon közel lakunk egymáshoz de még sosem találkoztunk. Egyszer hívott bulizni de akkor foglalt voltam, tehát felajánlottam neki azt hogy találkozzunk kettesben de elsőre azt mondta azt nem szeretné inkább buliban lenne jobb.. tehát nem feszegetem tovább.

Bókol, becézget én meg megkedveltem de nem tudom elmondjam-e neki? Viszont ha én mondok valami aranyosat akkor témát vált...

Nem tudom mit érzek..Mondjam? Vagy sietség lenne?



2018. febr. 14. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el neki mielőtt találkoznátok, az sok mindent megváltoztathat
2018. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is az érzéseid tisztázásához mindenképp fontos, hogy előtte találkozzatok. Addig nem kell ezt feszegetni. Kell a kémia, amit csak akkor érzel meg, ha ott van melletted és beszél hozzád, megölel.
2018. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!