Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem undorító strandra járni?

Nem undorító strandra járni?

Figyelt kérdés

Több száz ember "seggvízében" úszkálni nem igénytelenség és undorító?

Én apolatlan dolognak tartom ha valaki belemegy ilyen vízbe.



2018. ápr. 14. 18:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Én bele szoktam pisilni a vízbe, majd inni belőle.
2018. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
De az. Azon gondolkodtam, max. a Four Seasons strandjára/napozójába járnék ki. Olyan drága, hogy a pronyók oda nem jutnak be.
2018. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Én még oda se... ők is beleengedik a vizeletet a vízbe, ők is küzdenek hüvelyi / húgyúti fertőzéssel ők is gombás körműek lehetnek.
2018. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Meg amikor a Balatonban eluszik melletted egy jókora sz.darab, na az mastercarddal is megfizethetetlen 😋
2018. júl. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
De az, meg bele is pisálnak.
2018. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

Én sem szeretem. Meg a tömeget, a szagot, az ordibálást, a sok őrjöngő kölyköt. Most ugye a sima medencés strandokról van szó.

Meg nem látom értelmét...de ez én vagyok, valaki élvezi, valakinek csak erre jut ideje, stb.


Egy helyet szeretek, Balatonon rokonnak van hotelben vásárolt lakrésze (nem jut eszembe mi a neve hivatalosan), nem kell nagy dologra gondolni, a hotelnek van elkerített partszakasza, na az nyugis valamennyire és szép is.

2018. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Én a tiszapartra szeretek lemenni. De meg ott se megyek bele a vízbe. Csak napozok lazitok meg legalabb kimozdulok.
2018. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
73%

2003. július 27.-én vasárnap jutottam el - eddig utoljára - strandra.


Azóta nem szereztem tudomást közvetlenül a vízminőségről. (Akkor még internetem sem volt...)

2018. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%

Ez a valamit valamiért esete. Ha az ember akar egy jót úszni, játszani a vízben, szórakozni egy jót akkor el kell viselnie hogy nem desztillált vízben tudja ezt megtenni.

De mint ahogy előttem is említették, a strandi vizet folyamatosan tisztítják, így nem valószínű hogy egy innen szedett betegségtől fogsz meghalni.

2018. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem is vágyom uszodai strandra ,ezért szívás aki budapesten vagy hegyekben él.


Nincs tisztább és természetesebb strand a homokos folyópartoknál vagy méretes tavaknál . Rengeteg van még a duna is elég tiszta ha nem pesten mész bele a szenyvízcsatornánál.


A baj hogy kevés a legális vadvizi strand de ez minket nem érdekel ,aki hülye és nem tud úszni az minek megy bele folyóba ...

2018. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!