Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg találtatok valakit?...

Tényleg találtatok valakit? Hogy alakult?

Figyelt kérdés

Szitu a következő:


Nagyon mehetnéked van, moziba mennél. De senki nem ér rá a baráti társaságodból.

És nem egyszer láttam már, hogy kiírják itt idegeneknek, hogy eljönnél-e...


Érdekes :)


Ki vállalná be? Szerintem én ilyet nem tudnék :D

22/L



2018. ápr. 19. 11:47
 1/9 A kérdező kommentje:

Engem zavarna egy "randomtali", ha nem ismerem az illetőt.

Ti hogy vagytok ezzel?

2018. ápr. 19. 11:52
 2/9 anonim válasza:

Én biztos nem vállalnàm be, mindig is idegen volt számomra ez az internetes ismerkedés/ idegenekkel találkozgatàs..

22L

2018. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Amúgy is csak olyanokkal találkoztam netről akikkel kevés üzenetet váltottam, akikkel sokat beszéltem soha nem akartak találkozni.
2018. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soha nem találtam senkit semmilyen programra, miközben én bevállaltam volna a találkozást. Egyébként ugyanaz, amit a #3-as ír. Akivel hosszabban beszélgetek, az már nem akar találkozni, akivel csak keveset beszélek, az még nem akar találkozni, mert nem ismerjük egymást.
2018. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én még nem csináltam ilyet, de simán elmennék. :D Mondjuk fiú létemre annyi előnyöm van, hogy kevesebb retard akarna találkozni, a lányoknak gondolom jobban kell vigyázni kivel mennek és hova.

Én szeretek idegenekkel ismerkedni, lehet a végére tök jó haverok leszünk vagy valami, de ez az oldal nem épp a legalkalmasabb rá, tekintve hogy a felhasználók fele 80-as IQ körül mozog.

2018. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

80-as átlag IQ..


háát..egy nullát elírtál?

2018. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:)
2018. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Haaat... Ha csinálnék is ilyet, tuti váltanék "pár" szót azért az illetővel. Én valamiért félnék, olyan sok rosszat lehet hallani manapság. Pont ezért nem valószínű, hogy ilyet tennék :)

21/L

2018. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl. Tuti nem mennék bele ilyenbe.
2021. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!