Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem létezik (elsősorban)...

Miért nem létezik (elsősorban) belső értékekre építő társkereső alkalmazás?

Figyelt kérdés

A Tinder és társai nagy vonalakban csak azoknak ad egy plusz felületet, akiknek eleve semmi problémája az ismerkedéssel. Elsődleges céljuk csupán szexpartnerkeresés, és mondjuk ki, kell hozzá egy jó adag magamutogatási és önfényezési hajlandóság.


Miért nincs olyan felület vagy alkalmazás, ahol van kép is, de nem a pózolás és kinézet az elsődleges szűrő, hanem pl. az érdeklődési kör, értékrend, gondolkodásmód? Zárkózottabb emberek, akik vannak egy páran, köztük én is, valószínűleg szívesen használnák. Minden infrastruktúra adott hozzá. Miért nem találták még fel? Miért nem azok kapnak segítséget e téren, akiknek valóban szükségük lenne rá?



2018. ápr. 29. 04:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Imáim", úgy látszik, meghallgatásra találtak: [link]


"Zuckerberg elmondása szerint valódi, hosszú távú kapcsolatok létrejöttét kívánják elősegíteni, nem csak egy szexpartner-keresőt építenek." Kíváncsi leszek rá, mennyi és hogyan fog ebből megvalósulni.


(Kérlek, ne írjatok üzeneteket, nem a saját vélt vagy valós problémáimat szeretném orvosolni.)

2018. máj. 2. 22:34
 22/25 anonim ***** válasza:
15%

Felejtsd el ezeket az online szerelmi piactereket! Éveket nyomtam le tisztességesen keresve a párom de a nagyja nő pénzéhes ribi aki eltartójàt keresi egy adonisz személyében. Van kivétel is de mennyi az esélye hogy passzolunk.

A férfiak nagyja pedig műnőkre és potya nunira hajt vagy ami rosszabb ennél is...csak elütik az időt és átverik a nőket.

Menj ki az életbe és ott ismerkedj.. Bulik, rendezvények vagy hobbi által... Mindegy csak netröl le... Régebben sikeresebbek voltak az ilyen oldalak de màra vicc lett az egész.

30/F

2018. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 he84 ***** válasza:
72%
Ne haragudj Prometeus87, de nagyon nem szép dolog így általánosítanod, pláne nem ennyire negatívan! Nem mindenki olyan, mint amilyet te leírtál, még a többségre is túlzás! Mindenki más, ilyenek és olyanok is vannak nagyon vegyesen. Javaslom hogy itt a kérdésnél a 2. aloldalon olvasd vissza, amiket én is írtam és kérlek gondold át.
2018. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát csinálj egyet :) Találd ki, fizess meg pár informatikust, tök jó startup lenne.
2018. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a sorok között ott van amit hiányolsz kedves 'he
2018. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!