Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem számkivetett vagyok....

Úgy érzem számkivetett vagyok. Bármit is rakok ki a facebookra senki sem lájkolja. Az emberek ha velem szembejönnek, akkor elfordulnak. A hátam mögött összesúgnak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Beismerem, régen mikor keményen gyógyszereztem magam volt pár konfliktusom a környezetemmel. Dührohamok. Gyakran volt olyasmi, hogy magamba beszéltem. Tehát lehet érthető az idegenkedés az irányukból. Az, hogy elköltözzek nem reális opció. Hogy fogadtathatnám magamat el a többi emberrel?
2018. máj. 1. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Elhiszem h magányos vagy de ez a túlzott megfelelni akarás is taszítólag hat az emberekre. Azt az időt amit erre fordítasz inkább tölsd ki azzal h vmi olyan tevékenységet/hobbit találsz magadnak amit szeretsz csínálni. Ott lehet h találsz azonos erdeklődésű embereket akikkel könnyebben megtalálhatod a közös hangot.
2018. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem fogom én már senkivel se. Miért ha mindenki, akit a barátom volt az elárult? Gonosz emberekkel kell egy korban élnem.

Tudjátok mit? Visszaszokom a gyógyszerre, és akkor legalább el tudok hova menekülni.

2018. máj. 2. 06:57
 3/3 Synthia válasza:
Az a baj hogy a menekules hosszutavon tevutra vezet mert egyszer szamot kell adj magadnak hogy mit csinaltal az eleteddel es jobb most valtoztatsz azokon ami nem megy mert kesobb meg kell kuzdj a buntudattal es a veszteseggel ami eleg fajdalmas tud lenni inkabb vedd ugy hogy minden teged szolgal h ezaltal jobb emberre valsz sajat magad szamara😊jobb szembe nezni es megvaltoztatni most mint kesobb mikor mar keso sok sikert
2018. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!