Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha youtube live-ot indítok,...

Ha youtube live-ot indítok, akkor miért nem csatlakozik be senki sem? Külön hirdetni kellene előtte csatornámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

ahogy youtube-on live-ot indítok nem csatlakozik be senki sem. Lehet előtte hirdetnem kellene a csatornámat? Már vagy 25 perce megy a live és még mindig nem jött be egy néző sem... :D

Hogy kell ezt csinálni? Egy kezdő vlogger, videós és liveozós lennék.


Köszi előre is nektek!


32/F



2018. máj. 2. 03:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert nem kell igekötő!
2018. máj. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi a problémád hülye gyerek? Normális válaszokat vártam...
2018. máj. 2. 05:03
 3/15 anonim ***** válasza:
mert csak a csatornadra feliratkozottak kapnak (ha beallitjak) ertesitest, hogy van. Ez nem tévé, véletlenül odakapcsolok nincsenek.
2018. máj. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De hogy alakítom ki a vendégkörömet, hogy egyáltalán feliratkozzanak csatornámra? Először a szűk ismerettségi körben kellene elkezdenem terjeszteni, és idővel úgy fog tovább terjedni, ők tovább adják ismerőseiknek, és azok pedig a többi ismerősnek?
2018. máj. 2. 05:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minőségi tartalmat kell gyártani, majd ha egy valaki meglátja akinek tetszik, onnantól öngerjesztő lesz a folyamat.
2018. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

" Ez nem tévé, véletlenül odakapcsolok nincsenek."


De lehetséges ha valaki konkrétan úgy keres rá egy témára hogy élőbe legyen, vagy az elmúlt egy órában.

2018. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2018. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na most, ezzel több gond is van. Hajnali 3kor streamelsz, ki van fent akkor? Magyar a csatorna? Vagy ha angol akkor a világ többi részéről is tudják élvezni akkor nincs gond az idővel. Másik probléma hogy munka nap van.

Miről szól a csatorna?

2018. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát egyelőre egy bemutatkozást szerettem volna csinálni. Hogy tudják ki vagyok, honnan indultam, és miért tartok itt ahol most.

Gondolom Herby neve ismerős nektek a youtube világban. Hasonló videókat szeretnék készíteni idővel, de gondolom alap, hogy egy bemutatkozó videót csapatok előtte! :)

2018. máj. 2. 22:26
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként magyar a csatorna, de nappali időben se talál rá eddig a kutya sem. Lehet ki kéne hagyni a bemutatkozást a live videóból? De úgy meg érdekes lesz, ha nem tudnak rólam semmit az emberek... :D
2018. máj. 2. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!