Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha youtube live-ot indítok,...

Ha youtube live-ot indítok, akkor miért nem csatlakozik be senki sem? Külön hirdetni kellene előtte csatornámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

ahogy youtube-on live-ot indítok nem csatlakozik be senki sem. Lehet előtte hirdetnem kellene a csatornámat? Már vagy 25 perce megy a live és még mindig nem jött be egy néző sem... :D

Hogy kell ezt csinálni? Egy kezdő vlogger, videós és liveozós lennék.


Köszi előre is nektek!


32/F



2018. máj. 2. 03:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Liveolni akkor érdemes, ha már van nagy feliratkozószám.
2018. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor lehet hiba volt rögtön live-al kezdeni a vlog karriert...

Köszönöm a normális válaszokat!

2018. máj. 4. 00:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy aktív-e még a téma. Elmondom az én tippemet.

Először is csatlakozz be mindenféle Youtube-hírdető csoportokba a Facebookon majd töltögess fel elég sűrűn, rendszeresen minél kreatívabb, humoros esetleg felkapott témájú videókat. A feltöltött videókat mindig posztolgasd ki a csoportokba. Rendszeresen. Feliratkozó számod remélhetően növekszik. Ónnettól érdemes liveot indítani.

2018. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mi csatornád neve, én megnézném hogy milyen videókat csinálsz?!
2018. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
akkor még ne live-olj,ezzel csak beégeted magad.Ha tudsz minőségi tartalmat gyártani,lesznek nézőid akik majd nézik
2019. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!