Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg merjem tenni? Rá írjak?

Meg merjem tenni? Rá írjak?

Figyelt kérdés

Nos magánvéleményem mindíg is volt és nem érdekel erről ki mit gondol. Előre felhívom a figyelmet arra, hogy mindenki a KÉRDÉSRE válaszoljon.


Mindíg is érdekelt a világ, viszont akármennyire mutogatták a gömbföldet mindenhol, annál inkább nem tudtam elképzelni hogy is van ez.

Pedig elég erőteljesen vizuális típus vagyok. Merre van akkor a fel és le és hogyan is mozog a nap és a felhők. Meg pl. mikor esik az eső... itt van előttem a gömbföld (képzeletben) a felhőkkel és minden eső a Föld magja felé esik, minden irányból...ez fura számomra. Nem vagyok elvakult csak nyitott és széleslátókörű.

(a suliban minden órán ott voltam, köszi)

Nem szeretem mikor befolyásolnak és nem is hiszek el mindent. Mikor erről az egész eső témáról beszélek pedig eszembe jut a lefolyó és a csatorna rendszer is. Majd később az hogyan süllyedt el a Titanic és miért tartanak sokkal tovább a repülőutak és hasonlók. Végül az, miért az az Ensz zászlója ami.


Hiszek Istenben, a világot pedig Isten teremtette. Számomra ez azt jelenti, hogy a világ teremtett, aminek mai napig bizonyítékának is kell lennie és valamilyen nyomot kellett maga után hagynia.

Szerintem ezt a legfontosabb előlünk eltitkolni.

(valakiknek...)

Na, én letöltöttem 2 képet és az egyiket hozzátettem a másikhoz egy kis kreativitással megspékeltem... pont egy ilyen nyomot kaptam. Nem valami hatalmas felfedezésről beszélek, de szerintem nem elhanyagolható. Elgondolkodtató és kiváncsi vagyok van-e értelme vagy valakinek eszébe jutott-e. Számomra érdekes, de nem vagyok 100%-ig biztos az alapokban sem, amikből kiindultam.

(kitudjapontosake)

Nem érzem úgy, hogy bárki tudna reális választ adni, csak egy olyan valaki, aki széles látókörű.

Ha ezekre választ akarok kapni Székely Csabára a Laposföld képviselőjére kellene ráírnom, de nem merek...commentelni se szoktam...lehet aztán segítek neki. Ki tudja. Nem tudom, csak azt, hogy izgalmas.

A kép egyenlőre csak az én bírtokomban létezik, igen annak ellenére, hogy védett képekből van. Az eredetik külön-külön persze máshoz tartoznak.

A képeket így itt sajnos nem oszthatom meg, viszont 1 valakinek (fent) elküldeném.


2018. máj. 3. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Wat?
2018. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol a kérdés? Mi a kérdés? Leírtál egy monológot (90%-a eldobható lenne, semmi köze semmihez, a lényeg nagyjából 3 mondat lenne) kizárólag kijelentő mondatokkal.


Ha neked ennyire határozott elképzelésed van arról amit a monológban kifejettél, akkor nincs szükséged megerősítésre. Annyi bolondság benned is van mint a laposföldesekben, ők pedig kapnak mindenféle trollkodás jobbról-balról. Nem fogod őt megsérteni semmivel, az agymosottakat nem lehet megborítani vagy eltéríteni holmi észérvekkel.

2018. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Emberek, hogy rá írjak-e? Nem lesz-e tök gáz.
2018. máj. 3. 12:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Azér monológ mert sok a bírka akik egy csomó mindenbe belekötnének, ha nem írtam volna le, ne az legyen a bajod, hogy sok az infó :D
2018. máj. 3. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Csillagom, itt egyetlen birka van csak... szerintem írj rá a laposföld-képviselőre, kitörő örömmel fogja fogadni a teóriáidat. 🤦🏼‍♀️
2018. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha neked ennyire határozott elképzelésed van arról amit a monológban kifejettél, akkor nincs szükséged megerősítésre."


Ha azt mondom hogy ne írjál, akkor nem írsz, pedig mégis szeretnél? Tudod mit? Ne írj rá, ha ennyi eszed van.

Ha pedig az ellenkező tanácsok ellenére mégis ráírsz akkor mi értelme volt a kérdést kiírni, ha te jobban tudod másoknál hogy mit akarsz csinálni?


(ne válaszolj, láttam a többi kérdésed, vagy csak trollkodás az egész, vagy csak értelmi fogyatékos vagy)


_____________________


"Nos magánvéleményem mindíg is volt és nem érdekel erről ki mit gondol." -> akkor minek kérdezel hülyeségeket és más véleményét, ha úgysem érdekel más véleménye? Nem kapsz elég figyelmet az emberektől és hiányod van?

2018. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez egy kép, ha valaki figyelmes ő is meg tudja csinálni. Hatalmasat tévedtem, hogy azt hittem normális kérdésre normális választ kapok, de a remény hal meg utoljára. 😀
2018. máj. 3. 13:08
 8/14 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még vélemények, persze nem rólam. Erre vonatkozik a felhívás is, direkt az elején, nem az én véleményemre kell koncentrálni.

Engem az érdekel ki mit tenne.

2018. máj. 3. 13:11
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Csináld, egyik bolond megtalálja a másikat.

Nem égetheted be magad, egy világ előtt vállalja a hülyeségét... nem kell nála nagyobb bolond.


ui: Az, hogy erősen vizuális típus vagy nem jelenti azt, hogy jó a logikád és megérted az összefüggéseket.

2018. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Küldd, ugyan mit vesztesz vele? Max ellopja a zsenialitásod.
2018. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!