Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány év múlva fognak bekerülni...

Hány év múlva fognak bekerülni a forgalomba az együttélésre intimitásra és emberi kommunikációra képes hightech androidok?

Figyelt kérdés

Én egy mizofóniás, makacs, arrogáns, egoista vagyok, vagyis mondhatni kiállhatatlan, ezért az érző emberek nemigazán húzzák sokáig mellettem, de ettől függetlenül azért csak szeretnék valakit (valamit) magam mellett tudni. Szerintetek mennyit fogunk írni amikor már forgalomban lesznek a ténylegesen fejlett párkapcsolat helyettesítésre alkalmas androidok?

(savazás jöhet, de csak mértékkel)



2018. máj. 5. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Most indult a WestWorld 2. évad
2018. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a minőség, ami már elfogadható lenne, nem ez a generáció élvezheti.


Persze csak szerintem. Tekintve, hogy a technológia milyen ütemben fejlődik, még érhetnek minket meglepetések.

2018. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amilyen hatalmas technikai fejlődés volt az utóbbi 20 évben azt elnézve, maximum 40-50 év. Mesterséges intelligenciát nagyon kutatják, számítógépek teljesítménye is rohamosan nő
2018. máj. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Káposztanyalogató válasza:
Már most fejlesztik a technológiát az androidok létrehozására. Már egy van aminek az a neve hogy sophia de nem annyira emberi és még járni sem tud tudtommal de tud beszélni és rengeteg mindenre válaszolni, tehát már nagyon közel járunk és kb 20 év múlva már lehet hogy lesz melletted valaki.
2018. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!