Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Interneten van esély normális...

Interneten van esély normális emberrel barátkozni? 17/F

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen csak nehezebb. Mert alapbol erdejtelenséggel indul mert nem köt hozzá semmi. Kb amolyan formalis kör azegesz pl idegentol kerdezni hogy van.es még érdekeljen is ha elmeséli.. ebbol kapcsolat... nem lehetetlen de nehéz szetintem
2017. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*érdektelenség/közömbösség miatt nehezebb.

Ekkor jonnek azok hogy mit irjak a lanynak, stb. Mert ugye irni sincs miről neki..

2017. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Írj ha van kedved :)
2017. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én találtam értelmes embert és azóta is beszélünk😊
2017. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Psychopathist ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezen az oldalon barátnőt is találtam.:)
2017. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SirMoook ***** válasza:

Több értelmes ember is szembejött itt velem. :)

Nehéz rájuk találni (kb 8-ból egy, vagy max kettő az arány), és sokszor ők is csak pár napig írogatnak, de ha az első három hülye után nem unod meg, akkor rájuk tudsz akadni :)

2017. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha gondolod.:D 15L
2017. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szerintem nagyon nehéz, főleg olyan embert találni akivel hasonló az érdeklődési körötök és normálisan el lehet beszélgetni :D
2017. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én interneten találtam meg a férjem 6 évvel ezelőtt :) és előtte is csak interneten megismert barátaim voltak, mindegyik a maga nemében normális volt csak kevésbé illettünk össze :)

Azért interneten ismerkedtem, mert kis faluban éltem és nem akartam ismerősi körből vagy suliból összejönni senkivel, mert abból sok konfliktus lehet véleményem szerint.

2017. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!