Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki egyedül kávézóban ülni?

Ciki egyedül kávézóban ülni?

Figyelt kérdés

Igazából én szeretek is egyedül beülni és nézelődni, különösen teraszokra, ahol nagyobb a mozgás. Néha néznek rám furán viszont. Ciki lenne?

20L



2018. máj. 14. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

szerintem nem

most mért kéne ahoz még pár ember hogy elmenj egy kávézóba??

2018. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én minden reggel úgy ülök be és nem szokott érdekelni ki néz meg ezért.
2018. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan, dehogy az. Én szoktam ücsörögni kávézókban, olvasgatok, vagy csak nézem az embereket, gondolkodom. Sőt moziba, színházba, koncertre is megyek egyedül.

Semmi kivetnivalót nem látok abban, ha valaki egyedülálló és meri élni az életét.

Tedd azt, ami jólesik, "furán nézők" mindig is voltak/lesznek, velük ne foglalkozz.

2018. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van barátom, de mivel egyke vagyok, van egy privátszférám, amiben szeretek néha teljesen egyedül lenni.
2018. máj. 14. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt szinte minden héten megkérdezik itt, de nem, továbbra sem az.
2018. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Senki nem fog foglalkozni vele, meg amugy is, ha egy vadidegen embernek nem tetszik számít a véleménye?
2018. máj. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki nem nez rad furan. Csak te beszeled be magadnak.
2018. máj. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, nem forog a világ körülötted, hogy ezzel foglalkozzon bárki is.
2018. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!