Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondolhatnak az emberek...

Mit gondolhatnak az emberek meg a dolgozók hogy egyedül ücsörgöm egy kavézóban rendszeresen míg mások mindig társasággal? Már egy ideje figyelem hogy senki nincs egyedül csak én

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 11:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem gondol semmit, csak Te hiszed azt :-)

Figyelni szoktam az embereket, olvasok, én szeretem :-)

2016. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De én latm hogy néznk páran. Meg a kiszolgálók is már megismernek. A kavézó mellett lakom így majdnem minden nap lemegyek. Most azt csináltam hogy elmentem a legközelebbi ugyanilyen kávézóláncba de ott is néztek úgy láttam. Az meg hogy mindig más frei cafézóba menjek nincs olyan sok sokat kellene bkvzni. És most hogy mindenki a karácsonyra készül egyre rosszabb és én mindig valami különleges kávéval vigasztalodom
2016. nov. 4. 11:13
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
sz@rnak rád! Egy noname, jelentéktelen ember vagy a számukra. Nem körülötted forog a világ!
2016. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos mikor moziba megyek ugynaez van furcsán néznek páran és nem beképzelem mert volt egy csaj aki hangosan mondta a barátjának ő biztosan nem jönne el egyedül, aztán a pénztárban a lany mikor mondom hogy melyik filmre kérek egy jegyet akkor megkérdezti kettőt? Pedig mondtam hogy egyet.. Aztán előttem a sorban egy lánynak nem adtak ki olyan jegyet hogy 1 hely kimaradjon mert mondja a pénztáros nem tudják eladni azt az egyet mert párban járnak moziba az emberek.
2016. nov. 4. 11:23
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Túlságosan figyeled a reakciókat az egyedülléted miatt. Mivel rágörcsölsz, sokkal jobban észrevehetők számodra a vele kapcsolatos megjegyzések.
2016. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Bele vagy picit törve a magányba. Barátkozz, ismerkedj, kezdj új hobbikba, amik társasak. Az embereket nem érdekled ennyire, még ha meg is jegyzik, hogy ő nem jönne egyedül moziba, meg az emberek nem szoktak, ebben nincs semmi ítélet, ezek tények. Az meg hogy valaki nem menne egyedül, az az ő dolga. Én is mentem már egyedül moziba, mert azt a filmet senki nem akarta megnézni, csak én. Senki le se tojt, mindenki azzal foglalkozik, akivel jött, vagy magával...

Tipikus paranoiás viselkedés, hogy azt képzeled, mindenki azt lesi, te mit csinálsz.

2016. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Bizonyos betegségek, pl skizofrénia vagy bipoláris zavar tünete is lehet, hogy azt hiszed mindenki veled foglalkozik...

Valójában senki semmi furcsát nem lát abban ha valaki egyedül ül be valahová, sőt rengetegen vagyunk, akik egyedül ülünk be helyekre.

2016. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem értem!

Miért ne lehetne egy kávézóban, vagy moziban, fürdőben, operában, vagy bárhol egyedül megjelenni?

Én házasságban élek, vannak barátaim is, számtalan ismerősöm, de pl. kávézóba egyedül megyek, mert én akkor érek rá, a többiek pedig nem.

Nem is értem, hogy egy kávéhoz miért kell/ene párban vagy csapatban felvonulni?

Sőt előfordul, hogy nő létemre étterembe is bemegyek, ha éhes vagyok és arra visz az utam.

Van, hogy van nálam újság, könyv, azt olvasom, vagy rejtvényt fejtek, de nem "alibiből" hanem azért, mert éppen az érdekel.

A fene se figyeli, hogy mit csinálok és én sem figyelek másokat.

Ha téged esetleg megnéznek, akkor azért teszik, mert nem viselkedsz természetesen, te kezded vizslatni az embereket, hogy mit szólnak hozzád és ezt észreveszik.

Hidd el mindenkinek kisebb gondja is nagyobb annál, hogy a mai világban, - ahol tökéletesen elfogadott dolog, hogy emberek, nemtől függetlenül, önállóan és egyedül intézik a dolgaikat - azzal foglalkozzanak, hogy te miért kávézol egyedül.

2016. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Látom hogy figyelnek. Mondjuk lehet hogy azért mert nem agyok kiöltözve mint sokan
2016. nov. 4. 12:10
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem figyelnek, csak rádnéznek. Nagyon nem ugyanaz! Ha nyilvános helyre mész, egyesek rád fognak nézni, ez már igaz! A dolgozók a kávézóban azt nézik, fizetsz-e, nem jelzel-e nekik, vagy valami, ez munkaköri kötelességük. Rengeteg ember jár egyedül kávézni, enni, pl ebédszünetben, nincs ebben semmi.

A moziban és más helyen egyszerűen feléd téved emberek tekintete és megnéznek, de ez nem azt jelenti, hogy figyelnek: nem érdekli őket, egyedül vagy-e, miért és nem agyalnak rajtad. Az emberek nem ezért néznek meg másokat, hanem azért, mert a látóterükbe kerül.

Arra nem is gondolsz, hogy talán egyik-másik embernek tetszel, vagy tetszik rajtad valami? Miért vagy biztos, hogy negatívumokat látnak rajtad?

Megmondom: mert kórosan kevés az önbizalmad, és ez már-már a paranoia határáig vitt téged. Sürgősen mássz ki ebből, tudatosítsd magadban, hogy az emberek SENKIVEL nem foglalkoznak magukon kívül olyan intenzitással, mint te azt képzeled. Te minden embernek, akit látsz egy nap, egy vagy az aznapi több tízezernyi felesleges információból. Ezt nem kell túlragozni.

2016. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!