Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek idegesség, feszülts...

Mit tegyek idegesség, feszültség ellen?

Figyelt kérdés
Akárhányszor odamegyek beszélni egy lányhoz, aki tetszik, akkor görcsölök, ideges vagyok és befeszülök. Mit lehet ez ellen tenni?

2018. máj. 16. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi! Te legalább oda mersz menni. A kérdésből ítélve többször is megtetted.


Ne gondolj rá, hogy ez egy csaj. Ne gondolj arra, hogy tetszik. Szólítsd meg úgy, mintha egy kiló kenyeret kérnél a boltban. Csak itt persze mást kérsz.


Különben fogadjunk, hogy nincs lánytestvéred?

2018. máj. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, már 2x megtettem, de folyton remegek, a szívem majd ki ugrik. És megszólítani se nagyon tudom. Nincs lány testvérem.
2018. máj. 16. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Teszteld magad utcán, vagyis tréningezz. Menj oda időshöz fiatalhoz, hogy pl. merre van ez vagy az az utca. Ha rutinod lesz, úgy egy picit könnyebben oda fogsz menni ahhoz is, aki tetszik neked.
2018. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos tippeket adtok. Várok még válaszokat...
2018. máj. 16. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek egyáltalán nem hülye tippek, csak nem hiszem higy bárki Szívesen oda menne egy idegenhez : hé, megtudnád mondani hol van a posta?

Szóval... Én azt tanácsolom hogy gyakorolj a tükör előtt. Játszd el hogy vele beszélsz, milyen válaszai lehetnek, közben látod magad - pl a tanulásnál is hasznos tipp

Vagy kérd meg az egyik haverodat, aki tudja hogy ki tetszik hogy segítsen

2018. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de már mindegy.
2018. máj. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!