Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te hogyan barátkoznál ilyen...

Te hogyan barátkoznál ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Igyekszem sok emberrel találkozni.


Dolgozom, egyetemre járok, sportolok.

Első kettő olyan, hogy gyakran találkozok új emberekkel. Mégsem sikerül olyan embert találnom, akivel összeillünk.


Neten is próbálkoztam, de ott... szóval társkeresésre vannak jó felületek, barátkozásra nem 😃


Ti mit csinálnátok a helyemben, ha szeretnétek barátságot, vagy egy baráti társaság része lenni?


Én a komolyabb kapcsolatokat szeretem, ami túlmutat a felszínességen, cseverészésen, megosztjuk az érzelmeinket. Örömöt és bánatot. Érdekelnek a jövő technológiái, filmes mindenevő vagyok, imádom a túrázást-kirándulás-helyeket felfedezni, strandolást, focit, grillezést, beülni iszogatni-beszélgetni, a házibulikat, és sok más dolgot.


Kommunikáció, ismerkedés jól megy. Igazándiból a hozzámillőket nem találom. Szeretem az extrovertáltakat, nekik elég csak pár jó kérdést feltenni, és már órákig beszélgethetünk.


Az extrovertált helyeket-helyzeteket viszont nem. Diszkó, koncert ilyen. Vagy társaságban nehéz megnyílni. Kettesben könnyű nekem az ismerkedés. Tehát ha nem kerülök négyszem közé valakivel, akkor mondhatjuk, meg vagyok lőve. Ezen akár fejleszthetnék is, de úgy látom, nem ez hozna áttörést. Ez az ilyen felszínes ismerkedéshez jó. Mikor több emberrel beszélsz, de végül a nevüket nem tudod megjegyezni


2018. máj. 19. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Én dettó ilyen vagyok szintén a tartalmasabb emberi kapcsolatokat kedvelem, Kettesben nagyon jól elvagyok szinte bárkivel, de ha többen vagyunk kettőnél az már feszélyez, legalábbis ha nem ismerem az illetőket. Idővel oldódik. :D Ha van kedved én szivesen barátkozom. 27 F
2018. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, bár én nem nevezném magamat teljesen extrovertáltnak, mert felkapottabb helyeken, eseményeken is jól tudom érezni magamat, de én is jobban tudom értékelni a felszínességen túlmutató emberi kapcsolatokat. Ha van kedve valakinek beszélgetni, akkor írjon nyugodtan. :) 21/F
2018. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!