Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet abból bajom, ha megadtam...

Lehet abból bajom, ha megadtam valakinek a telefonszámomat és azóta folyton trágár üzeneteket irogat ráadásul szlovén számról?

Figyelt kérdés

Whatsappon beszélgettünk.

Majd elegem lett, hogy mem hagy békén, letöröltem onnan magamat. Azóta folyton hivogat rejtett számról, hangposta üzeneteket küld, meg sms-eket, k..rva stb.


A számát letiltottam, ezért rejtettre teszi és mindjárt tud hívogatni. Az alkalmazást is megszüntettem. Illetve az sms-eket egy szlovén számról küldi.


2018. máj. 23. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Az összes rejtett számot nem akarom blokkolni, mert tesóm is arról hív, meg sokszor fontos ügyekben keresnek.
2018. máj. 23. 15:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után úgyis megunja.
2018. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha veszel egy új számot. A telenornál az első ilyen ingyenes! A vodánál 7 ezer ft. A többinél sajna nem tudom. De így megéri. Én biztos nem szenvednék ilyen gyökér miatt.
2018. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kispotzak ***** válasza:

Ha nem hagyja abba, feljelentheted a rendőrségen.

Ha ezt nem akarod, akkor: tedd le a telefont azonnal, amikor felhív, viszont az sms-eket ne töröld, hogy ha meggondolod magad, és mégis teszel feljelentést, akkor meg tudd mutatni.

Ill még egy ötlet: amikor rejtett számról hívnak, próbáld megszervezni, hogy ne te vedd fel, hanem vki, aki közel áll hozzád, pl testvér, jóbarát, és ha a zaklató hív, egyszerűen közölje, hogy nem tudja, hogy ki az, akit ő keres. Hátha azt hiszi, hogy megváltoztattad a számodat :)

Fontos: ugye nem tudja a lakcímed? Ha igen, akkor tényleg feljelenteném.

2018. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak a várost
2018. máj. 23. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, jól írták, válts számot.
2018. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!