Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kell barátkozni?

 1/8 Zoli780806 ***** válasza:
HEllo, szia, hogy vagy?
2017. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Pulykát vettem, de még soha nem sütöttem. Kérdem a pénztáros csajtól, hogy kell sütni. Vonja a vállát, ő sem tudja. Mondom jó, ha nem sikerül, kidobom a rókának (tényleg van itt nálunk róka). Jót röhögtünk ezen, aztán bejelöltem Facebookon ismerősnek. Ennyi.
2017. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zoli780806 ***** válasza:
44%
És eztán van egy facebook ismerősöddel több, a 927., akiről pont semmi mást nem tudsz, de legalább láthatod, ahogy megosztja a napi bullshiteket.
2017. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Hát speciel én a Facebook ismerőseimhez mindjárt indulok a házibuliba. Te meg megint otthon fogod tölteni a szilveszter estét. :)
2017. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Spontán beszélgess emberekkel, nálam ez mindig bejött. Igaz nem lettek szoros hosszútávú barátságaink, de maradt 2 ember akivel már 15 éves jó barátok vagyunk, igaz még általánosból, de velük megmaradt a jó viszony, csak azt sajnálom hogy ritkán töltjük együtt az időnket mert egyik külföldre ment dolgozni és csak 3-4 havonta jár haza. Másik meg vállalkozónak állt aki annyira el van havazva, meg annyira kifárad hogy a munkahelyén meg az ágyán kívül más nem létezik szinte. Nagyon ritkán szán magára időt, meg ránk szórakozásra.
2017. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés,mert én sem tudom,hogy kell,vagy legalább is nem merek
2017. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én hónapokig nem tudtam barátkozni, próbáltam jó fej lenni. Akkor szereztem csak olyan barátokat, akik mai napig a barátaim, amikor önmagamat adtam. Ez a legfontosabb, mert hogyha nem olyannak fogadnak el, amilyen vagy, nem tudsz mellettük önmagad lenni, és az már csak színészkedés.
2018. jan. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek az? Nincs elég bajod?
2018. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!