Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek is volt már ilyen...

Veletek is volt már ilyen vagy csak èn vagyok ilyen cringe? 😂

Figyelt kérdés
Szoval egyik baratnom kihovott hogy menjek ki vele es egy fiuval akinek tetszik, es aki nekem regebben tetszett, de nem ismertem. Ok kb 4-5 szor voltak kint ketten, beszelgteni szoktak stb. De amikor harman mentunk ki kb vegig semmit nem szoltunk, foleg en nem es nagyon kinos volt. 😬 Veletek is volt mar ilyen? Priviben is lehet irni ilyen storyt 😬😬😅

2018. máj. 27. 21:58
 1/6 anonim válasza:
Hát igen... ha ilyen nem is, hasonló volt. A fiú valószínűleg a barátnőddel szeretett volna lenni, szerintem zavarban volt, mert egy harmadik személy is jelen volt. Am jól értelmeztem hogy te lány vagy?😂 A barátnőd tudja, hogy neked tetszett? Még mindig tetszik?
2018. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok ès tudja persze...igazabol nekem tetszett hamarabb a fiu es regen en is bejottem neki se sose beszeltunk. Nem akarom hogy tetszen mar szoval hat nemtudom...probalok tenni ellene 😒😂😂
2018. máj. 27. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mindennapjaim cringek :'D minden amit teszek es mondok kb... de azett valahogy elviselnek a korulottem levok


Az nahyon kellemetlen tud lenni ha van ket ember akik joban vannak nagyon, es odacsoppensz kozejuk ugy, hogy na helo


Velem olyan volt egyszer, hogy ket embert elhivtam valahova, tudtak egymasrol hogy jon a masik, tehat mindkettonek szoltam hogy "ott lesz a baratom", nem volt nekik meglepetes... Aztan talalkoztunk, es ugyebar ok nem ismertek egymast, bemutatkoztak de onnantol kezdve kv@ cringe volt mert nem akartak ismerkedni egymassal meg nem beszelgettek es probaltam mindkettot szoval tartani meg jokedvu lenni de annyira bezarkoztak hirtelen, es olyan furak lettek es kelemetlen helyzet volt, mert cirip cirip kinos csond... es ott megbantam hogy ezt csinaltam tobbet nem csinalok ilyet. Tudom, nem jottek hogy baratkozzanak meg egyebek, na de azert megis :/ utalom a kinos csondeket

2018. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a szó, hogy cringe? Sosem találkoztam eddig vele.
2018. júl. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 ha a leirasbol nem kovetkeztetted volna ki cringe=gaz kb
2018. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy angol szó, főnév, jelentése: megalázkodás.


Érdekes, hogy egy ember maga hogyan lehet azonos egy cselekvéssel.

2018. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!