Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Be lehet pótolni a fiatalkort?

Be lehet pótolni a fiatalkort?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki lelki válságban van, mert elég szigorú szülei vannak és most jött rá 24 évesen, hogy nem volt fiatalkora. Szerintetek mit mondjak neki? Be akarja pótolni. Lehetséges munka mellett? Szeretném bíztatni, de hazudni sem akarok neki. Ki mit gondol? Eddig nem nagyon gondolkodtam el ezen.
2018. máj. 28. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bepotolni semmit.

Èlni kell most a jelenbe.

Fiatal még,semmiröl nem maradt le.

Van penze, menjen bulizni érezze jól magát.

2018. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Be lehet pótolni.

Vidd el bulikba,utazzatok el valamerre 1-2 napra...

2018. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Simán.

26-41 éves koromig éltem párkapcsolatban. A párom totál nem volt bulizós, zéró, nekem meg hiányzott.

Elhagyott, más okok miatt, ám kiéltem magam. Pár évig heti 2-3 buli is volt haverokkal. Mára lecsendesedtem, de néhs elmegyek, ha kedvem tartja. 46f

2018. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen már öreg, vagy mi? Nem csak tinidiscok vannak...


Munka mellett is lehet szórakozni ha nem dolgozik a hét minden napján, meg ha van szabadsága...

2018. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mit kéne neki bepótolni 24 évesen? És ez mit jelent neked?

Semmi olyan nincs, amit 18 évesen meg lehet csinálni és később nem.

2018. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell bepótolni, 24 évesen született, nem volt tini? És mi maradt ki, majd világfájdalma lesz, folyton visszafelesel a szüleinek, és fenyegetni kell hogy takarítsa ki a szobáját, mert ha nem, akkor büntike lesz? :) Vagy a lerészegedés és idegenekkel szexelés a diszkó vécéjében? Mit hiányol?
2018. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Visszahozni már nem tudja a gyermekkorát, de a jelenben élve olyan élményei lehetnek, amilyeneket szeretne, ez csak rajta múlik.
2018. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel még tök fiatal, ezért nem bepótolnia kell, csak megélnie. Most van a fiatalkora!!

Miért ne lehetne munka mellett is bármilyen programot csinálni?

2018. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bepótolni 24 éves, te miről beszélsz ??? :D


Én 40+ vagyok, csomagolok aztán megyek mert jó ideje kilátástalan itt minden ahol élek, techno bulik, az agyamat rázom széjjel a halálom napjáig !


https://www.youtube.com/watch?v=O2uoBeWyaw8

2018. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még mindig fiatal, nekem is problémás a családom, anyám ráadásul pszichés beteg, igazi kihívás volt a szüleimmel együtt élni, amíg anyagi okokból nem volt választásom. De így is megoldottam, amit tudtam, 22 évesen kezdtem egyedül utazgatni külföldre.
2018. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!