Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon vannak még szűz fiúk?...

Vajon vannak még szűz fiúk? :D komoly kérdés tudom, de szűz lányhoz szűz fiú illik xd

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 14:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
*#9
2018. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Arrogáns, mizofóniás, érzéketlen, unalmas, makacs, egoista vagyok.
2018. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ákkor valtoztass rajta.:)
2018. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
És mindig is ilyen voltál vagy ezek előjöttek nálad valami hatására ? Mesélnél magadról ?
2018. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Egy nő se ér annyit hogy megváltozzak érte, ráadásul vannak dolgok amiken nem lehet változtatni, emellett én tényként közöltem nem panaszkodásként, nincs szükségem nőkre, boldog vagyok egyedül is, ráadásul már létezik szexrobot prototípus messze nem tökéletes, de csak idő kérdése és kapható lesz elfogadható állapotban, és számomra nincs nagy jelentősége annak hogy a lány igazi e vagy sem amíg külsőleg olyan mint egy ember. Plusz a robottal nem vitatkozol nem mond nemet, engedelmeskedik nem megy az idegeidre, nem kér pénzt és amúgy se tervezek gyereket.
2018. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ilyen. Nagyon sok dologban hasonlítok rád, de nem mások miatt akarok változni, hanem magam miatt.
2018. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A kettőnk között az a különbség hogy te akarsz változni, én pedig nem.

Az egyetlen problémám a szüzességemmel kapcsolatban annyi hogy titkolnom kell, mert gáz ha egy férfi szűz olyannyira hogy sokan nem is ismerik el férfinak csak azért mert nem dugta be a farkát organikus lyukakba...

2018. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ez pedig probléma a társadalmunkkal.
2018. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy ilyen egy barátnő ? És honnan veszed ezt a hozzá állást ? Ha szabad egy kérdés... Szerinted 7-8 év mulva is ez lesz a véleményed ? Csak gondolj bele...

Lehet hogy most fiatalon igy vélekedsz de hidd el ,hogy egyedül lenni szivás . + unalmas

#14 es voltam

2018. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Miért nem ilyen egy barátnő?

Elkerülhetetlenek a viták minden kapcsolatban ez tény, nincs olyan nő aki mindenre igent mond és engedelmeskedik (és nyilván nem is várható el) az idegesítő is könnyen jellemző lehet szinte mindenkire, (különösen egy mizofóniásnak) a kér pénzt pedig nem szó szerint értettem hanem úgy hogy kiadással jár, karácsony, szülinap, névnap valentin nap, nőnap, fordulók, randik, egyéb. Természetesen nem a nőket akartam szapulni csak a robot előnyeit vettem sorra, (még ha ez egy kicsit degradálóra is sikerült), 7-8 év múlva pedig már lesz alternatív megoldás. A szociális igényem padig alacsony.

"És honnan veszed ezt a hozzá állást ?"

Ezt dobta a gép :D

2018. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!