Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon vannak még szűz fiúk?...

Vajon vannak még szűz fiúk? :D komoly kérdés tudom, de szűz lányhoz szűz fiú illik xd

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 14:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Egyszer szívesen beszélgetnék veled hosszabban a gondolkodásodról, mert elég érdekes számomra. De végülis senkinek semmi köze az életedhez, szóval csináld azt, amitől boldog vagy, úgy ahogy szeretnéd.:)
2018. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha te válaszoló robottal beéred ez a te döntésed ,elég nagy szégyen hogy egy nőben csak enyit látsz meg pénzt kér vitatkozik stb. Szerintem te rossz közegben mozogsz vagy csak veled ilyenek nézz magadba nyugodtan. Ezért is müködött régen a természetes szelektáció.

Gondolkozz el rajta ha akarsz változtatni tudsz ha nem akarsz maradsz az ami vagy ;)

2018. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szövegértés ötös.

Nem mondtam hogy számomra csak ennyit jelentenek, csak felsoroltam hogy e téren jobb egy gép, ez minden. Az hogy a természetes szelektációt hogy tudtad ehhez kötni az már tényleg művészet, gondolod ha száz évvel ezelőtt élnénk akkor már meghaltam volna csak mert nem hajtom a nőket? logik...

Kételkedem abban hogy te elolvastad a későbbi válaszaimat.

2018. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, de lassan meglátogatok egy prostit, első fizu után.

18/F

2018. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
18 évesen miért prostizni akarsz?
2018. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25 mert "nomális" nőknél esélyem sincs taszító, gusztustalan kinézetem miatt.
2018. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ezzel vitatkoznék. Mindenkinek más tetszik. A normális nő pedig relatív. Ha igényes vagy, és nem kétnaponta egyszer megfürdesz, mosol fogat, borotválkozol és nincs összenőve a szemöldököd, simán lehet esélyed a normális nőknél. Végképp, ha még eszed is van.:D Én is 18 vagyok, és volt már olyan kapcsolatom, ahol a srác kinézete nem volt egy főnyeremény, de szerettem. Adj magadra, tükrözz egy kis magabiztosságot és máris jobban leszel. :)(25-ös)
2018. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

27 kevés nálam ápoltabb ember van...

Kihoztam magamból a maximumot, de az arcom ronda.

Ez a prostikat nem zavarja. Vagyis de, de attól még lefeküdtem velük.

2018. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha lefeküdtél egy prostival, az igényesség nem lehet túl magas.
2018. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az előbb azt írtad hogy szűz vagy most meg azt hogy már lefeküdtél velük. Eddig csak orál volt vagy mi van? :D
2018. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!