Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bámultak meg az emberek?

Miért bámultak meg az emberek?

Figyelt kérdés

Több gyerekes anyuka vagyok, 35 éves. Környékünkön az elmúlt években a játszóterekhez közel raktak ki fitness gépeket. Legjobb tudomásom szerint azt a szülők használhatják, míg a gyerek játszik.

A múlt alkalommal mikor egy ilyen játszin voltunk, kedvet kaptam, hogy kipróbáljam ezeket a gépeket. Elkezdtem rajtuk tornázni, és azzal szembesültem, hogy az anyukák lenéző szemmel figyelnek. Szó szerint úgy néztek rám mint aki épp embert öl.soha senki nem tornázik rajta, pedig én jó dolognak tartanám.

Annyit még hozzáfűznék, hogy nem az volt, hogy a gyerekekre senki nem figyelt, mert három felnőttel mentünk ki.

Ti igénybe szoktátok venni ezeket a felnőtt játékokat?


2018. jún. 5. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Irigykednek biztos mert teszel az egészségedért
2018. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nők folyton lenézik egymást, nincs ebben semmi új.
2018. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
81%

Mert emlékezteted őket, hogy lusta disznók, akiknek szülés után 3 évvel sem sikerült visszafogyni.

Rajtad vezetik le a dühüket, mert hát ugye ki máson ha nem azon aki kiváltja.

Saját magát csak nem hibáztathatja, ha képes lenne arra akkor menne veles ő is edzeni.

2018. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek annyira hülyék hogy nemigaz.

Nővérem kisfiának ovis ballagására sem olyan ruhát adott ami egyeseknek megfelelt volna...ezt szóvá is tették.


Nem tudom én pedig tényleg alapvetően olyan megértő vagyok, és soha senkit nem szólok le, (ha nem okoz nekem keresztbe), nem értem mások miért így élik az életüket.

Ezért szerettem mindig is művész lenni, ebben a világban nem ciki önmagad lenni. Számomra az ilyen emberek akikről te is írsz a "tipik átlag". Egy másik faj.

2018. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam igénybe venni ezen dolgokat.

Ne foglalkozz velük, csak a szokásos magyar hozzáállás mutatkozott meg megint. Ha kedved tartja, csináld azt, amit szeretsz, tudsz. Nekik nincs életük, ilyen jellegű igényük, hogy hasonlót tegyenek, ezért "jobb" az eszük szerint kifigurázni a másikat, ha ilyet tesz.

2018. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!