Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek van abban a...

Szerintetek van abban a kijelentésben valami, hogy a különlegesebb embereknek kevés barátjuk van?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell különlegesnek lenni, az emberek 90%-át érdek emberek, barátok veszik körül. Barát ...
2018. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Szia szerintem nincs.

Pont attol lessz sok barátja az embernek ha különleges az ellentétére sose fordul.

19/F

2018. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak az emberek 90%-a érdek barátságot alakitanak ki csak hogy hasznot huzzanak belőle.

De ha ő kér tőllük valami segitséget akkor meg leszarják.

Én nem barátkozom , de nem is akarok elég volt a sok kihasználásbol.

Ezért van manapság hogy az emberek egyedül maradnak mert elég volt nekik az érdekbarátságbol.

Lehet hogy nehezebb egyedül de nincs aki hátbaszurjon.

Második válaszoló voltan 19/F

2018. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszer azt nézd meg, hogy az emberek hogyan vélekednek a külsőről, szeretnek gúnyolódni, ítélkezni, elítélni. De! ha van egy olyan professzor, tudós, aki kerekesszékes, folyik a nyála is, akkor mindenki barát akar lenni, feleség akar lenni, gyereket akar tőle, blabla


Nem kevesebb, csak mint mondtam, mindenhol nagy úr az érdek, az őszinteség az meg a béka segge alatt.

2018. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, ott van az a Nick Vujitit is... de én nagyon nem bírom valahogy szegényt..
2018. jún. 9. 22:50
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszem. De tegyük fel ha igaz lenne akkor se azt jelentené hogy azért mert kevés barátod van te különleges vagy.


Sőt, szerintem az igazán izgalmas és különleges emberek vonzzák a többieket.

2018. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez ilyen formában kijelentve hülyeség.


Olyan lehet, hogy valakiről kiderül, hogy "különleges" annak ellenére hogy visszahúzódó, magányos, magának való. De már ahhoz is egyfajta különlegesség kell, hogy népszerű és közkedvelt legyél.


Különleges versenyző, különleges technikával, erőnléttel? Különleges matematikus, fizikus nagy tudással? Különleges tervező? Különleges emberileg?

2018. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A népszerűség titka konkrétan csak annyi, hogy nézzél ki jól, hordjál divatos cuccokat meg legyél nyitott az emberek felé, társaságkedvelő.
2018. jún. 10. 00:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy miben mutatkozhat meg ha valaki különleges? Pl. kreativitásban, életszemléletben, intelligenciában (értelmi, érzelmi).
2018. jún. 10. 00:09
 10/12 A kérdező kommentje:
de akár érdeklődési körben is
2018. jún. 10. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!