Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a teendő egy ilyen szituáci...

Mi a teendő egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Az iskolámban lesz egy díjátadó amit én szervezek és én is fogom kiosztani a díjakat a tanulóknak. A díj átadásakor a női nyerteseket kézfogással illik köszönteni amikor a katedrára fellépnek vagy inkább puszival? Az igazság az, hogy mindenkit akit díjazok személyesen is ismerek mert az évfolyamtársaim. Bevallom picit bátortalan vagyok az ilyen helyzetekben főleg ha nőkkel állok szemben. A válaszokat előre is köszönöm! :D 18/F

2018. jún. 10. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Csapj a seggükre és kacsints
2018. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem éppen ilyen válaszra vártam. Kérem valaki válaszoljon normálisan! Fontos lenne, mert nem hülyeségből írtam ki!
2018. jún. 11. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKIT kézfogással - ugyanis ez hivatalos aktus.

A puszi a magánéletben rendben van, de ilyen helyen semmi esetre sem.

2018. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, ez egy hivatalos ünnepség, ahol nem számít, hogy kit mennyire ismersz privát.

Képzeld el, hogy ha egy tanár lennél, mit szólnának az emberek, ha egyik-másik tanítványnak puszival adná át a bizonyítványt? Ebben az esetben te a "tanári" szerepben leszel jelen, tehát aszerint illik viselkedni is.


Mindenkiven kezet fogsz, ahogy szokás, és ennyi az egész. (A puszit tartsd meg az utána lévö bulira, ott helyénvaló lesz)

2018. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!