Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet olyan, hogy egy...

Létezhet olyan, hogy egy kifejezetten szép lánynak megtetszik egy nem túl előnyös külsejű fiú? És nem egy társaságban mozognak, de ennek ellenére mégis?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha a fiú gazdag, akkor igen. Egyébként nem.
2015. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetertek
2015. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen (amúgy szegény volt a pasi, még csak a pénz sem játszott közre). Csak ott aztán volt olyan magabiztosság, meg szöveg, hogy tudta azért rendesen szédíteni a nőket.
2015. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza. Nekem van egy haverom, aki még férfi szemmel nézve is csúnya, de mégis olyan női voltak, hogy én(aki állítólag jóképű) max. újságokban fogok olyanokkal találkozni. Sok jó nője volt, a 80%-át ismertem is, szóval nem luxus prostik voltak... A lényeg az, hogy nagyon jól nyomja a rizsát, és van egy fajta kisugárzása (egyszerűen nem lehet rá haragudni) és e mellé még pluszba nagyon magabiztos, erős jellem. Nem sza rozik, van úgy, h egyedül megy el bulizni, re mindig csajjal ér haza..
2015. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de*
2015. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen es ehhez meg gazdagnak sem kell lennie,ilyesmi ritkan ugyan, de elofordul:-)
2015. máj. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szabad egy reklámot idéznem: megtörténhet, de az ötöslottó esélyesebb.
2015. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen :) a srácnak kisugárzása sincs, nem gazdag, nem helyes. De valamiért létezik ilyen is.
2015. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!