Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szemetseg volt tolem?

Szemetseg volt tolem?

Figyelt kérdés

Altalanos iskolaban, volt egy tanar, akinek nagyon unszimpatikus voltam, es ezt ki is mutatta. De volt egy kedvence is, aki barmi rosszatt tett, mellette allt, nekem meg figyelte minden lepesem, es balhet rendezett a legkissebb dolgokon is. Egyik alkalommal, azert lettem kirugatva napozibol, mert ultem a ping-pong asztalon. :D


Most a napoban talalkoztunk, 10 eve nem lattuk egymast, oda jott jopofizni, en raneztem, egy szot nem szoltam hozza, es otthagytam.



2018. jún. 12. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú de rosszfiú vagy. Ez inkább gyerekes volt.
2018. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rosszfiusag, csak mai napig bennem van.
2018. jún. 12. 19:23
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ha van kedved beszélgetni és van egy kis szabadidőd akkor gyere és nézz be erre az új chat oldalra. Normális kedves kis társaság. :)"


Ismerlek titeket, kosz, kihagyom. :D

2018. jún. 12. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, de azért ettől még nem fog rosszakat álmodni.
2018. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van. Nem szeretem az ilyent, először rászáll az emberre, aztán jópofizik. Igazad van.
2018. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!