Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez szemétség volt...

Szerintetek ez szemétség volt a kollégámtól? A munkavédelmi ruhára szánt pénzt eltette. Többit alább.

Figyelt kérdés
Na elmondom hogy van. Vagyok egy helyen 7-8 hónapja. Na és most megbeszéltük a főnökkel hogy kapunk pénzt munkaruhára, persze ami nekünk tetszik, van egy jó munkavédelmi bolt a belvárosban. Na és múlt héten kaptunk is olyan 150-200.000 Ft-ot, ennyi volt a keret, kp-ban, hogy majd abból mi 3 fő veszünk munkaruhát. Na beülünk az autóba és elindultunk, de erre mondja a kollégám aki a pénzt kapta hogy előbb kimegyünk egy céghez, ahol valamit megnézünk, na ez már gyanús volt, mondom miért nem a boltba megyünk előbb. Ok., végül kimentünk a boltba, na elkezdtem nézelődni mi lenne a jó. Na és erre mondja a fickó akinek a pénzt odaadták hogy bocs inkább nem vennénk semmit, mert neki ez a pénz kellene, inkább megtartaná, nem veszünk semmit. Na mondom itt esett le hogy mi a helyzet, a fickónak kellene ez a pénz. Nektek mi a véleményetek erről?
2018. ápr. 29. 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sikkasztás, bűncselekmény, azonnal szólj.
2018. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Ennyire nem lehet egyfejű. Azzal a pénzzel nem csak nektek, de gondolom a főnöknek is el kell számolni. Blokkot 2 láda sörről nem hiszem hogy elfogad.
2018. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Már előzetesben lenne.
2018. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem érdekelne mit csinál a maradék pénzzel, azaz mondtam volna neki még ott, hogy dobjuk szét a pénzt 3 egyenlő részre. Én veszek magamnak ruhát, hogy ti mit csináltok, az a ti dolgotok. Így nem leszel egy f...sz a kollégád szemében (mert együtt kell dolgoznotok a továbbiakban és megnehezítheti a napjaidat). Amennyiben ebbe nem ment volna bele a helyszínen, teló a főnöknek.
2018. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Sikkasztás, bűncselekmény, azonnal szólj."


Ne hülyéskedj már.


inkább amit 4-es mond, amúgy mondtam bennt pár embernek de sok mindenkit nem érdekelt.


Jobb lenne kitalálni valamit legközelebb ez ne forduljon elő.


Pl. már induláskor elkérem a nekem járó pénzt.

2018. ápr. 29. 18:24
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Ha neki átadták a pénzt (mi az, hogy "olyan 150-200 ezer Ft-ot"? Nem tudod, hogy mennyit?), arról neki átvételi elismervényt kellett írnia. Innentől kezdve el kell számolnia vele vásárlási számla formájában. 3 ember pénzét különben se egynek adják oda.
2018. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

És persze az nem tűnt fel senkinek, hogy nincs rajtad munkavédelmi cucc. Téged se zavar, hogy a hülyesége miatt veszélybe kerültél.

Ordas kamu.

2018. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Téged se zavar, hogy a hülyesége miatt veszélybe kerültél. "


Na tehát akkor.


Úgymond nem végzünk veszélyes munkát, van amikor farmerba megyek, bakancsba, meg poló és pulcsi.


Tehát nincs úgymond veszélyforrás.


Azért kaptunk pénzt ruhára, és kértünk előtte mert valahol koszos a munka, és ne a saját ruhánkat koszoljuk össze, kaptunk volna munkavédelmi boltból nadrágot és pulcsit, plusz polót, és akkor az lesz olajos és koszos ha olyan a feladat.


De sisak meg ilyenek nem kellenek.

2018. ápr. 29. 18:35
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Úgy kamu ahogy van ... főnök szamlat nem kert ? Nem kellett megmutatni, hogy mit vettetek ? Mi sem most jöttünk le a falvédőről ... ketten voltatok 1 ellen és nem vertétek le a veséjét ? ... történet az alábbi harman kaptatok 200 ezret elittatok vagy prostikra költöttétek az egy helyen es most rafogtatok a harmadik szemelyre vigye a balhet mert be vagytok rosalva
2018. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"ketten voltatok 1 ellen és nem vertétek le a veséjét "


ja igen az megoldás, jól van akkor.

2018. ápr. 29. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!