Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyen lenyomatot hagytatok...

Ti milyen lenyomatot hagytatok már másban amirol tudod hogy te voltál rá olyan hatással?

Figyelt kérdés

Azon agyaltam épp hogy engem mennyire nem szeret senki, bla bla, bubánat, amikor elkezdtek bevillanni dolgok:


A barátom alkarjára tetováltatta a nevem

Az exem rolam nevezte el a kislányát

Akivel régen alberlotarsak voltunk, 5 éve ugy nyitott face oldalt hogy az én szülinapi adataim adta meg

A barátnőm az én fejmosásomra lett vállalkozo amit azota is köszön

Egy srác akivel mély lelki kapcsolatom volt gyerekkorombol, az én szavaimra birta letenni a cigit

Egy elado emlékezett rám 5 évvel azutan miutan nala vasaroltam

Ill két srác is köröz mai napig akik anno csunyán kihasználtak, nem is szerettek.


Igazábol akármennyire nem szeret senki mégis nyomot hagytam bennük.


Olyan érdekes


2018. jún. 17. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Uh. Az égvilágon semmilyet. Durva így rádöbbenni, a világ pontosan ugyanilyen lenne nélkülem is. Bakker :S

Hello darkness my old friend..

2018. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenki hagy lenyomatot.minden egyes ember hatással van környezetére. Mindenki formál valamit a világon.

Max nem tud rola.

Én se sokról.

2018. jún. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!