Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hagytatok már el gyereket...

Ti hagytatok már el gyereket egy boltban?

Figyelt kérdés

Évek óta dolgozom diákként egy multinál és feltűnt, mennyi ember "hagyja el" a gyerekét vásárlás közben.

Kb. heti kétszer van ilyen. A legtöbb esetben meg sem köszöni a szülő/nagyszülő a segítséget, csak lecseszi a gyereket, hogy miért kószál el. Volt olyan nagyi, aki csak annyit mondott az 5 év körüli kisfiúnak, hogy ezt ne mondja meg a nagyapjának. Ez kimeríti a gyermekveszélyeztetés fogalmát szerintem, hiszen bármi baja eshet a picinek.

Miért van ez? Miért nem figyelnek az emberek a gyerekekre? (Gyakran van olyan, hogy ott hagyják a gyerekeket a játékoknál, anyuka meg elmegy vásárolni)

Ti hagytátok már így el a gyereketeket? Mi történt?


2017. szept. 24. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem szinte mindig ez volt, amikor vásárolni mentem a szüleimmel. Én elmentem valamerre, aztán amikor befejeztem a nézelődést, akkor megkerestem őket. Mi a probléma ezzel?
2017. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az, hogy egy 2-6 éves gyerekre simán ráesik valami, fellökik, odacsukja valahová (megtörtént... a gyerek magára rántotta a kiállított grillt) a kezét, elviheti valaki (mert a gyerekek többsége simán elmegy egy kutyás idegennel) stb. stb.

Itt nem arról beszélek, amikor megbeszéljük, hogy itt, vagy ott találkozunk, hanem amikor a gyerek csak úgy lézeng, az anyját keresve, vagy éppen sír valahol.

2017. szept. 24. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: ez a szülői gondatlanság miatt van én személyesen tapasztalataltam amikor Város nap volt szabadtéri színpadon és még ott is könnyen el tűnt egy kisgyermek de szerencsére a végén meg találták Őt.
2017. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Van egy 3éves gyerkőcöm! Soha de soha nem megyünk egymás nélkül sehová. Ha pl nem fogom a kezét és meg lát valamit ami fel kelti az érdeklődését azonnal megyek utána már ahogy el indul! Az,hogy valaki el hagy egy gyereket.. Elitélendő!! És számomra fel foghatatlan!!! Pillanatok alatt meg történik a baj!! Ha nagyobb bevásárló központba megyunk pl tescó lidl,penny akkor viszünk magunkkal egy bevásárló kocsit és bele ül és megyünk arra is amerre szeretne.. ha kissebb boltba megyünk kézfogás.. Sosem értettem az ilyen felelőtlen embereket!! Felháborító!!!!
2017. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!