Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Részegen zavar, ha mások...

Részegen zavar, ha mások körülöttem nem részegek, más is van így vele?

Figyelt kérdés
Mindig megvan bennem az a gyanú, hogy a többiek nem is ittak kb. semmit, és csak rajtam szórakoznak. Másnak is megvan ez a fóbiája, vagy én élek egyedül ezzel a félelemmel?
2018. jún. 18. 19:19
 1/5 radioheadyendremény ***** válasza:
Nem, én ilyenkor leszarom, hogy mit gondolnak rólam mások. :D
2018. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, engem fordítva szokott zavarni.

Épp ezért ilyenkor vagy hazamegyek, vagy iszok.

Másképp azt a lármát nem tudom elviselni.

2018. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem jut eszembe. Én magam miatt iszok általában 😃 akár egyedül is egy jó meccshez
2018. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megesik. Igaz nem azon gondolkozom, hogy rajtam szórakoznak. Csak szimplán nem szoktak inni, vezetnek, dolgoznak ők is. Én tömeg közlekedem és már 1-2 sört is megérzek. Ilyenkor hülyén érzem magam, hogy én vagyok az egyetlen aki ha kicsit is, de berúg.
2018. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, gondolom szépen lassan kezdesz rájönni, hogy a többség nem is akkora alkesz, csak azért kamuzik részegséget, hogy keménynek tűnjön! A legtöbben nem rúgnak be, mert van annyi eszük, hogy részegen ne járassák le magukat. Neked nincs, ezért hiába iszol, rosszabbul fogsz szórakozni, mint a többiek, akik jót mulatnak rajtad! legközelebb lesz eszed, és nem részegedsz le!
2018. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!