Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék ekkora lehangolts...

Mit tehetnék ekkora lehangoltság ellen?

Figyelt kérdés
Hello... Legalább 1 hónapja MEGINT állandóan rossz hangulatom van, nincs kedvem semmihez, senkihez, ezt a kérdést is nagy nehezen kényszerből írom, de hátha kapok 1-2 jó választ.. Barátom tartja bennem a lelket.. Bár mostanában elég sűrűn vitatkozunk, legutóbbinál viccből megszorította aa csuklóm, hogy öleljem meg. Nem tettem, erre: rohadjak meg... Haza akartam menni, utánam jött és bocsánatot kert sokszor, és azt mondta nagyon szeret nem akar elveszíteni... De amit néha művel én azt hiszem nem igaz.. Mindegy. Csaladommal jelenleg minden rendben, apukammal egyre jobban rendeződnek a dolgaink. De mégis olyan rossz kedvű vagyok mindig.. A vagdosáson és az öngyilkosságon jár az eszem.. Egyiket sem merem megtenni, és tudom hogy vagdosással nem érek el semmit.. Úgy érzem egyedül vagyok.. De néha pár óráig olyan boldog hogy majd kicsattanok az örömtőlxd Mit tegyek szerintetek? Sajnálom ha hosszú és összeszedetlen lett∆∆

2018. jún. 22. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
És most ballagtam, egy nagyon jó suliba vettek fel.. Egyébként lemaradt hogy barátommal havonta 5-6x tudunk csak talizni.. Pár órára.. Ez nagyon rosszul esik bár nem tehet róla:c.. 14/l
2018. jún. 22. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok :D

A vagdosást meg felejtsd el, semmi értelme, max annyi hogy mindenki zakkantnak fog nézni+ a hegek is ott maradnak.

Ha gondjaid vannak esetleg keress fel pszihológust. :)

17/L

2018. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem ennyire nem volt durva, mármint nem voltak onkarosito gondolataim. Egy barátom nem volt, tiszta magány voltam. Tenisz táborban raszalltam egy gyerekre és azóta legjobb haverom. Ha szeretnél írj, nekem sokat segített hogy neten beszélgettem emberekkel. Most vannak már barátaim de még mindig jó neten írogatni ha épp senki nem ér rá...
2018. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Az hogy nem voltak barátaim tavaly ilyenkor volt ja és már akkor kört és nemet is írok 😂

15/F most ballagtam en is

2018. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megszűnt a minimax, vagy mi ez a nagy lehangoltság?
2018. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!