Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak az alacsonyabb társadalmi...

Csak az alacsonyabb társadalmi rétegekből valók próbálják ki a drogokat?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy erted? Hoy a gazdagok nem drogoznak? Kackac
2018. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
eléggé drága a drog
2018. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
hajjaj, de nem ám! Sok üzletembernél, igazgatónál, politikusnál, színésznél stb olyan pl.a kokain, mint neked a reggeli kávé. Sokan azért is jutottak olyan magasságokba. Más kérdés, hogy legtöbbjüknek tönkre is teszi az életét, akiknek elszáll alattuk a ló...
2018. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy az ital is elérhető mindenki számára, úgy a drog is ez nem társadalmi hovatartozás kérdése, innentől meg már csak pénz kérdése az egész.

Egy üzletember nem fog heroinnal játszani, amikor a kokain kevésbé veszélyes, és mellette ugyanúgy tud az életére is figyelni, ergo ésszerű használat mellett nem fog utcára kerülni hónapok leforgása alatt.


Az extasy és a marihuána közel sem a cigányok drogja pl

2018. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Drogot inkább, az enyébb szereket az általad megnevezettek.
2018. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szegényebbekre jellemzőbb általában, hogy herbált meg olcsó, szar dizájnereket fogyasztanak.


Az átlagos, középosztálybeliek a sima füvet, speedet, ecstasyt.


A gazdagok kokaint, cracket.


Azt megemlíteném, hogy rengeteg művész (festők, írók, forgatókönyv írok, producerek, zeneszerzők, stb. LSD vagy egyéb pszichedelikus szerektől kapnak ihletet) :D

2018. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább az alkoholt. Más drogok drágák az alacsonyabb társadalmi rétegekből valónak. Az extasy,kokain különben is inkább az öltönyös bűnözők és az elkényeztetett kölkeik szórakozása,nem a szegényeké.
2018. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fizetős gimnáziumba jártam. Nem mindenki volt gazdag, de elég sokan.


Egy lányt eltanácsoltak, mert kokain és fű díler volt és rajta kívül lagalább évente egyszer kiderült valakiről, hogy valamilyen drogot osztogatott...


Ez persze szubjektív, mert nem készítette közvélemény kutatást a témában, de szerintem az iskola legalább 20-30%a valamilyen illegális drogot használt.


Rólaim is sokáig azt hitte azt egyik tanárom, hogy mindig betépve esek be a reggeli óráira, de nem mert szolni, csak amikor már nem tanított és a folyosón elkezdtem beszélgetni vele. Persze én nem drogoztam, csak minden reggel 5 körül kelltem akkoriban és 1,5 órát utaztam az iskolába.


Szerintem sokkal nagyobb probléma van, azokkal az emberekkel akik egész nap szipóznak és a következményektől nem tartva másokat kirabolnak, megkéselnek, megerőszakolnak esetleg meg is őlnek valakit, mert rosszul nézett rájuk. Ez meg a szegény rétegre jellemző.


Igen, időnként olyan esetek is előfordulnak, hogy egy gazdag bedrogozott ember 150-180al száguld 50es táblánál és valaki elgázol, de ezek marginális esetek.


Szóval szerintem mindenhol egyaránt megtalálható a drog használat, de az igazi nagy problémákat a szegényeknél okozzák, amikor testileg függővé válsz, de nincs pénzed a megnyugvást nyújtó drogra vagy éppen annyira beszívval járkász az utcákon, hogy neked teljesen mindegy, hogy mit kicsnálsz kivel.


Még olyat nem hallottam, hogy "Milliomos X Béla 5 embert lekéselt a Deák Ferenc téren, mert rosszul néztek rá", viszont az ellenkező eset napi téma.

2018. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!