Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bunkóság lenne rákérdezni,...

Bunkóság lenne rákérdezni, miért viselkedik így a barátnője?

Figyelt kérdés

A párom jóban van 1-2 szomszéd sráccal, rendszeresen összejárnak beszélgetni. Néha én is összefutok velük, olyankor én is elbeszélgetek velük 1-2 órát, havonta 1-2x kb. Az egyikük barátnője viszont elég furcsa. Fél éve kellene ismernünk, de ebből kb. 4 hónapig ki sem merészkedett a lakásból. Volt olyan, hogy a párom az udvarukon állt, a csaj meg kinézett az ablakon, majd berántotta a függönyt, minden köszönés nélkül. Nálam ilyenkor alap, hogy legalább kiköszönök, ha nem vagyok illő öltözetben, akkor is.

Aztán akárhányszor kint vagyunk az udvaron (általában ott futunk össze), a csaj magától sosem jön ki. Olyanokat csinál, hogy kijön, elszív egy cigit, majd visszamegy egy "sziasztok"-kal, de nem beszélget. Hozzá nem szól semmihez, semmiről nem mond véleményt, csak vigyorog (vagy cigizik). Viszont mikor meg a párom négyesben el akart menni valahova, a csaj is jött volna, csak végül nekem le kellett mondanom. Meg néha látom, hogy az egyik szomszédjukkal beszélget. De mással nem nagyon.

Szerintetek rá merjek kérdezni, miért ilyen a csaj? Hogy nem bír minket, vagy miért? Vagy ezzel nagyon bunkó lennék?


2018. jún. 27. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki keresi a társaságot. Nekem is van az a 1-2 ember akikkel szivesen elbeszélgetek, de mások társaságát sose keresem. Nem azért mert bajom lenne velük, hanem egyszerűen csak nincs rá igényem.
2018. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1. Attól még illetlenség a köszönést is kikerülni. Ennyire nem kell antiszociálisnak lenni, hogy mások bunkónak nézzenek. Ha ez állna a háttérben, akkor már beteges a szint. Különben meg pofon egyszerű a mondat: "ne haragudjatok, de fáradt vagyok, én most bemegyek", nem csak fogni magát és bemenni egy köszönéssel.

2. Máshova eljárnak, pl rendszeresen járnak a srác haverjaival bulizni... ott akkor mit csinál?!

2018. jún. 27. 10:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne, ne kérdezz rá, hanem foglalkozz a saját életeddel!

Nem köszönt rád? Húha, hatalmas bunkóság! Azért tudtál aludni este?

2018. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:D Engem már azért kikezdtek egy társaságban, mert nem jártam el közéjük a párommal, hogy mindig csak ő ment. Pedig engem nem is hívtak, de mikor a 10. alkalom után rákérdeztek, én hogy-hogy soha nem megyek, nem még én voltam felháborodva, hogy azt csinálok, amit akarok. :D Hanem próbáltam kedvesebb lenni, hogy ne nézzenek ki a viselkedésem miatt, mivel nem volt velük semmi bajom.
2018. jún. 27. 11:18
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem látja rajtad, hogy ilyen bunkó vagy, ezért kerül. Én is ezt tenném.
2018. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
És honnan tudod hogy egyébként nem beteg?? Te vagy a bunkó nem ő.
2018. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, nem vagy te egy kicsit kötekedő alak? Én fel sem figyeltem volna, hogy nem köszön.
2018. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Azért antiszociális, mert kinézett az ablakon és nem köszönt? Te most komolyan ezért nevezed antiszocnak és betegesnek? :DDD hát neked én sem köszönnék, veled valami baj van.
2018. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező egy hatalmas nyárspolgár.

Egész életében csak az hajtja, hogy megfeleljen másoknak, szerintem a szociális ágazatban dolgozik vagy a MÁKnál.

2018. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most már legalább tudjuk, hogy azért kerül téged mert szimplán csak bunkó vagy. Kezet ne csókoljon neked? Hajbókoljon is? Nem vagy a világ közepe, hogy mindenkinek már távolról integetni és köszöngetni kellene neked.


"Különben meg pofon egyszerű a mondat: "ne haragudjatok, de fáradt vagyok, én most bemegyek", nem csak fogni magát és bemenni egy köszönéssel."

Szóval rohanjon le hozzád, dobjon feléd a sziát, majd mondja azt, hogy "ne haragudjatok, de fáradt vagyok" majd rohanjon vissza a lakásba? Csoda, hogy neked egyáltalán vannak barátaid.

2018. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!