Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viselkedik ennyire...

Miért viselkedik ennyire deviánsan?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársam állandóan felcsenget hozzánk péntekenként, hogy menjek le inni velük meg bandázni, de én nem akarok, engem nem érdekel ez a tróger csöves viselkedés, mondtam is neki, de valamiért nem érti meg. Állandóan azzal jön, hogy "jajjj, hát fiatalok vagyunk" "most kell élni" meg hasonlók. Ha valaki egy bárban iszik, valamit a barátaival azt megértem, de 25 évesen az utcán kannásborozni 30-40 évesekkel az nem tiszta. Miért ilyen? Miért jó ez neki? Miért nem érti meg, hogy én nem akarok így élni? És kb. engem néz hülyének, hogy nem úgy élek, mint ő. Mert, hogy "nem tudod elengedni magad" meg ilyenek. Mit lehet tenni az ilyennel?
2017. júl. 4. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha átmegy zaklatásba fenyítsd be, hogy feljelented. Amúgy ha finoman mondod, de nem hallgat rád, kicsit válts a hangnemeden, akkor talán megérti.
2017. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Légy határozottabb, vagy kérd meg apukádat, hogy szóljon bele a telefonba ő, talán az hatásosabb lesz.
2017. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem megoldás, hiszen idővel mindig újra ez volt. Menjenek ki valami mezőre, aztán ott igyanak meg cigizzenek a csöves haverjaikkal, ott nem zavarnak senkit, aztán lehet csodálkozni, hogy napról napra élnek.
2017. júl. 4. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Akkor küldd el az anyjába, mást nem tudok. Téged ne rángassanak bele a hülyeségeikbe, mondd neki, hogy egyszer meg fogja bánni, amit most a testével művel.

2017. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi jön be. Én nagyon szeretek a szabadban meginni egy jó kis bort vagy fröccsöt, egy minimális kirándulással összekötve, ez nem értem mitől lenen "csöves" dolog.


Persze ha alapból sz..r a társaság (nekem úgy tűnik, hogy leginkább ez a baj), akkor ezt mondd neki: te nem akarsz az ismerőseivel találkozni, nem szimpatikusak neked.

2017. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy jó program 30-40 éves nem dolgozó ingyenélőkkel borozgatni az utcán meg hőbörögni.
2017. júl. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!