Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiként hogyan legyek...

Kérdezőférfi kérdése:

Férfiként hogyan legyek domináns chaten?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben nincs sok időm az életben ismerkedni, mindig is ott szoktam ezért nincs tapasztalatom abban hogy chaten hogyan ismerkedjek. Mint mindenki én is megtapasztaltam azt, hogy neten az emberek nem nyitottak, luxus válaszolniuk. Társat szeretnék magam mellé akivel találkoznék vele, csókolóznék amit épp más pár is csinál.


Nők véleményét kérném, hogy mi az a stílus aminek örültök nyitásként és szívesen nekiálltok beszélgetni valakivel. Chaten hogyan keltsek érzelmet egy nőben mi az amitől beindultok? Itt chaten ez a terület új másabb mint élőben de megragadnám ezt a lehetőséget is amiért nincs sok szabadidőm. 26f



2018. jún. 28. 11:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Persze ez való igaz, csak amikor nem akar beszélgetni, akkor az sosem lehet tudni hogy fáradt, nem akar vagy jobb esetben csak félénk és többet kell kitartóan beszélgetni vele.
2018. jún. 28. 12:40
 12/12 anonim ***** válasza:

én akikkel eddig beszélgettem nagy többségük vevő volt rá és elég jól eltudtunk beszélgetni, mindig más-más témákról

még akár a szexuális dolgokról is tök jókat lehet beszélgetni, csak nem kiéhezett csorgó nyállal kell :D

a nők ugyanúgy vágynak a szexre és velük ugyanúgy lehet beszélgetni a szexről, csak kulturált módon kell (jó esetben)


ha neked nem jön össze megfelelő beszélgető partner, akkor próbálkozz máshol és lehetőleg ne a "szia, mi a helyzet?" mondattal nyiss, mert egy régi barátnál, vagy ismerősnél jó nyitás, de van aki erre azonnal lelép

ha meg látod, hogy a másik nem nyitott a beszélgetésre, csak te írsz, akkor mond meg ezt neki

"látom nem nagyon van kedved beszélgetni, terhedre vagyok, vagy csak a téma unalmas?"

és meglátod mit válaszol, ha zavarsz, akkor hagyd és keress mást

2018. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!