Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt az első fesztiválo...

Milyen volt az első fesztiválotok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Motorostalálkozó Sirok 1 hėt. Ha ez annak számít. Előtte csak egy napos koncertek. Utána Tokaj, hegyalja ilyesmi. De ezeknek is kb 20 ėve... Utána szintėn csak egy napos koncertek...
2018. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még az egy évet sem töltöttem be, nem emlékszem, minden évben voltam.
2018. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jégeső volt aznap xD
2018. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó élmény volt, Efotton voltam néhány volt csoporttársammal meg az ismerőseikkel, egész végig ott voltunk, és sátraztunk. Nagyon lelkes voltam akkor még, úgyhogy rengeteg koncertet meghallgattam, sokszor az első sorokból. Napközben fürödtünk a Velencei tóban, meg minden csúszdát, ugrálós cuccot kipróbáltunk :D Mondjuk nem sokat ettem ( naponta 3 májkrémes zsemlét kb), meg baromi kényelmetlenek voltak a kövek, de ezek hozzátartoztak ahhoz a hangulathoz, atmoszférához. Éjjel még kártyáztunk a sátorban, meg hülyéskedtünk. Dög meleg volt és teljes szárazság. Szerencsére azt a megfázás szerű "fesztiválozó betegséget" is sikerült megúsznunk. Azóta már kicsit nehezebben viselem a sátrazást, de azért még mindig szeretem a fesztiválokat :)
2018. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!