Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik károsabb az emberre, a...

Melyik károsabb az emberre, a facebook, vagy az instagram?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek van jó tulajdonsága, de legalább ugyanannyi rossz is. Szerintetek melyik károsabb az emberek mentális egészségére?

2018. jún. 30. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
egy kutya
2018. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
mindkettőnek önbizalomromboló hatása van, arra mennek rá, hogy azt érezd, hogyha nincs minimum 200 lájkod, meg olyan társasági életed, mint az angol királynőnek, akkor nem érsz semmit, szóval nem tennék különbséget a kettő között..
2018. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Jó tulajdonsága egyiknek sincs, innentől kezdve értelmetlen a kérdésed.
2018. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
A mentális egészségre az ilyen kérdések a károsak...
2018. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
4# látszik, hogy semennyire nem vagy képben a pszichológiával, akkor inkább ne beszélj a mentális egészségről, nem érted, miről van szó.
2018. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Facebookom van,instagram twitter és társai minek?!

Amúgy nem like-olok vagy post-olok.

A környéki adok-veszek,filmes és könyves csoport,érdeklődési körömnek megfelelő csoportokér,meg ismerősőkkel,csaladdal lehet tartani a kapcsolatot.

ANNYI

2018. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Én szeretem az instagramot, kajafotókat, kiskutyákat, vicces oldalakat, hajötleteket, fotókat csodaszép helyekről.


Facebook-ot nem, mert mindenki minden álszent hülyeséget megoszt, Rózsika néni napi Jézus idézetei meg ilyen "küldd tovább, oszd meg" hülyeségek nélkül jobb lenne.

2018. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az instagram a fb tulajdona, szerintem leginkább ezek a minden igéretes vagy népszerű startupot bekebelező gigacégek a károsak.
2018. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Istenem... Nem a facebook meg az instagram káros,hanem az emberi hülyeség. Mindent lehet jól és rosszul használni. Ha nem tudod jól használni,akkor kárt is okozhat.

Én nem vettem észre semmilyen rossz tulajdonságot az instagramon például,mert nem rakom fel a csöcsszelfiket azzal a céllal hogy két perc múlva ezren lájkolják. A munkáim vannak fent,sok emberehez eljut,sok vásárlóm akad így,az ismerőseimmel is tudom tartani a kapcsolatot és munkatársakkal is. Továbbá kapcsolatépítésekre is sikerrel alkalmaztam eddig.

2018. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az instagram. A magamutogatás melegágya.
2018. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!