Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék netes barátokat...

Hol tudnék netes barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, a valóságban kellene barátkoznom,de ott egyszerűen nem megy...így nap közben nem ír nekem senki, ami nem lenne baj, csak egyedül érzem magam emiatt...

Tudok esetleg olyan oldalt, ahol tartósabb barátságokat lehet kötni? De csak barátság, ne gondolja azt senki hogy pasit, neadjIsten szexpartnert keresek, csak valakit, akivel lehet beszélgetni:) 16L



2018. márc. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
kapsz fogni egy üzenet lavinát privátban. Amúgy itt tudsz, dumáltunk én is épp beszélgetőtarsat keresek 🙂
2018. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
dumalhatunk. Skynet atirta😑
2018. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Írhatsz privátot. Én is netes barátot keresek.
2018. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Talán az interneten?
2018. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
4-es nagyon adom 😂
2018. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod, beszélgethetünk. Napközben dolgozom, de esténként és délelőttönként válaszolok :)

21N

2018. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, ismerős szitu. Egyébként ha játszol valamin akkor azon, fb-t annyira nem ajánlom, szerintem instagram. Fb-n ön mutogatás több mint instán. Instán egy profilról letudod venni, hogy mivel foglalkozik, mik érdeklik. De szerintem jobb ha valami hobbit keresel. Én elég jó ideje, csak önfejlesztésre teszem a hangsúlyt. Nem használok fb-t, itt meg segítgetek ha tudok, vagy épp én is tanácsokat kérek. Tényleg inkább valami hobbit, tevékenységet keress amivel lefoglalod magadat.
2018. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Videójátèkokban
2018. okt. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!