Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez nagyon bunkó volt?

Ez nagyon bunkó volt?

Figyelt kérdés

Haverokkal a középsuliban hazafele a hosszú és unalmas villamosutakra találtuk ki a Terhes vagy dagadt? című játékot.

Ez arról szól, hogy ülünk 3-4en a villamoson, Facebookon van erre egy külön Terhes vagy dagadt? beszélgetésünk, felváltva valaki megírja hogy melyik nő a célpont, akiről szavazni kell hogy terhes-e vagy csak dagadt. Miután szavaztunk, az előző körben vesztett játékosok közül az egyik felajánlja a helyét a nőnek, hogy üljön csak le.

Ha leül, akkor a terhesre szavazók nyertek, ha nem akar leülni, akkor a dagadtra szavazók.

Nagyon szórakoztató játék, de néha azért látom hogy páruknak rosszul esik a dolog, de mégis olyan nehéz lenne abbahagyni.

Szerintetek is nagyon bunkó játék ez?


2018. jún. 30. 15:28
 1/10 anonim válasza:
52%

Ha nem tőletek zeng a villamos (gondolok itt arra, hogy hangosan találgattok), és nem vagytok bunkók az érintettekkel, akkor szerintem ez nem gáz.

Ti élvezitek a játékot, az alanyok leülhetnek. Mindenki jól jár. :)

2018. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Irtam, hogy van erre egy külön Facebook beszélgetésünk.

Ha hangosan csinálnánk, hallaná az illető is.

2018. jún. 30. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kicsit primitívek vagytok, de talán majd kinövitek. Egyébként nyilván egyikőtök anyukája sem volt soha kövér, és egyik sem utazott villamoson, mikor terhes volt veletek...
2018. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nehéz játék, nehezebb mint képzelitek.

Aki egyértelműen terhes, annak úgyis egyből átadja valaki a helyet, mielőtt még a játék egyáltalán elindulna. Aki nagyon dagadt, azt pedig senki se tippelné terhesnek.

Nagyon nehéz jó kétértelmű nőket találni.

2018. jún. 30. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus középiskolás viselkedés, pár év múlva húzni fogjátok a szátokat, hogy valaha szórakoztatónak találtátok.

Viszont ha nem vagytok szemtől szemben bunkók az illetővel, akkor végül is időtöltésnek elmegy....

2018. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkó játék, miért lenne az? Hiszen valóban nem tudjátok, hogy tényleg terhes-e a nő vagy csak dagadt.
2018. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Rohadt jó játék. Akkor lenne bunkó, ha az ember szemébe mondanád, ha mást bántanál vele. De erről nem tud az akiről beszéltek.
2018. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kreatív. Persze a téma proli, viszont a hely átadásával még nemes célt is szolgáltok.
2018. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez jó xd
2018. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem könnyű játék, de szerintem inkább sakkozzatok, bridzsezzetek, azok sem könnyű játékok. Ha meg tényleg kemény játékot szeretnétek, cipő le, zokni le, póló le, 4 unciás kesztyű fel, aztán 5x5 perc. Na, az tényleg kemény. Csak arra vigyázzatok, hogy soha ne indulatból, és mindig legyen ott "szakember", aki látja, hogy mikor kell megállítani.
2018. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!