Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ráírsz a kiszemeltedre, de...

Ha ráírsz a kiszemeltedre, de csak "látta" és nem válaszol, akkor Ti érzitek magatokat kínosan, vagy szerintetek ő a bunkó?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet még gondolkodik rajta, ne írd le egyből a dolgot ;)

mióta vársz a válaszára?

2017. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Első lehetséges eset, hogy valami dolga, de csak megnézte ki írt neki, és majd ha lesz ideje válaszol.


Ha nem ez van, akkor tényleg bunkóság, mert én például bárkivel szívesen beszélgetek, bármikor, max ha nem szimpatikus az illető, akkor hamar lezárom.

Vagy ha sokadszorra ír akkor is válaszolva szépen megfogalmazom, hogy ne írjon többet.

2017. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napot várj még.. az sem mindegy mit írtál egy szerelmi vallomást , vagy csak sz9impla "hogy vagy-ot"?
2017. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőt érzem
2017. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jó 4 órája:"D

Csak beszélgettünk, mondta, hogy egy fél óra múlva megy egy diákot újítani, aztán 5 perc múlva írtam Neki, csak szimplán folytattam a beszélgetést, és ennyi:D Viccesen már le is csesztem:D

2017. szept. 5. 19:22
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
túlreagálod
2017. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Miért lenne bunkó? Ki vagy te, hogy neked kötelező(!) legyen válaszolni?
2017. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
légy pozitív, lehet, meghalt
2017. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Én is mindkettőt. Ráadásul sajnos napokig is tudok ilyenen baromságokon kattogni.
2017. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
7# ez nem arrol szol, hogy kotelezo, hanem hogy erosen illendo valaszolni annak, aki megtisztel azzal, hogy keresi a tarsasagom. ha meg annyira nagy teher nekem, hogy ir (bar ha nem kifejezetten bunko az illeto, sosem ertettem, mi ebben a teher...), megmondom neki, hogy nem akarok vele beszelgetni, es kesz, de valasz nelkul nem hagyom, mert annal nagyobb tahosag nem kell. olyan, mintha eloben valaki hozzad szolna, te meg elmennel mellette...ezt nem erezne illetlensegnek, meg bunkosagnak az ember, ha ilyet csinalna?? hat dehogynem. irasbeli kommunikacio eseten miert ne jarna ki ugyanaz a tisztelet a masiknak?
2017. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!